Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek hasznosabb a barátom számára?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, nekem még nincs munkám, és ez teljesen lerombolja az önbizalmam.

Oké, hogy főzök, mosok, takarítok, neki egy centi port nem kell letörölni, de ezt más nő is ugyanígy megcsinálná.

A saját szükségleteimet a megtakarított pénzemből állom, soha nem kérek se ajándékot se semmit. A kaja ugyan az ő pénzéből van, bár elmondása szerint alig eszek, nem látszik meg a hűtőn, hogy ketten vagyunk.

Annyira félek, hogy megunja az eltartásom, és lecserél egy olyan nőre, akinek már van saját lakása, kocsija, pénze...


Mit tegyek?

(azon kívül, hogy munkát keresek)


2014. máj. 25. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szeresd

és

szexelj vele sokat és kiadósakat

2014. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen téren nincs gond, azért is nem írtam oda.
2014. máj. 25. 14:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért rombolja ez az önbizalmadat. A társad, ha ő vesztené el a munkáját, amikor neked van, gondolom te se cserélnéd le... a lényeg, hogy próbálkozol munkáét keresni.
2014. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit.

Amikor nem volt munkám, én is így tettem, soha nem volt panasz. Amikor a barátom nem dolgozott, ő csinált szinte mindent otthon, eszünkbe nem jutott egymást lecserélni.


Bizonyára tudja a barátod is, hogy ez az állapot csak ideiglenes, nem tartósan rendezkedtél be erre az életformára.

2014. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor ne izgulj

látja,hogy igyekszel és nem azért nem melózol ,mert büdös a munka

nem fog lecserélni egy "gazdag"-ra

2014. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt, szerintem ma azért nem jellemző hogy minden nő megcsinálja a leírt dolgokat. Sokan egy rántottát nem tudnak elékszíteni, és a házimunkát is lekezelőnek érzik (lásd Don Jon c film női főszerepe, sajnos rengeteg ilyen nő van manapság).

Másrészt, azon kívül hogy aktívan munkát keresel, mást nem tudsz csinálni, de ne az legyen akkor hogy napi 2 életrajzot elküldesz hanem kell szórni mindenfelé napi 30-40et akár, fejvadász cégekhez kell regisztrálni, stb stb. Ha a barátod jól keres, és alapvetően nincsenek anyagi gondok akkor nem hiszem hogy zavarja ha neked épp nincs, főleg ha mellette látja hogy mindent megteszel azért hogy legyen.

2014. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha érzed,hogy szeret és kiáll melletted,nincs félnivalód.Adj bele mindent a munkakeresésbe,így látni fogja,mennyire igyekszel.
2014. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!