Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzem, hogy nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy nem szerelmes belém a barátom. Szakítanom kéne, vagy várjak, hátha változik még a helyzet?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja vagyunk együtt, az elején nagyon lelkes volt, ő akarta igazán ezt az egészet. Aztán én belezúgtam. Ő pedig szép lassan semleges lett. Érzem, hogy nem szerelmes belém. Ritkán akar csak találkozni, nem érdeklem annyira, nem keres minden nap. Az első két hétben istennőként viselkedett velem, most meg előfordul az is, hogy bunkózik. Mindig van kifogása mindenre, de érzem hogy részéről nincs meg a tűz, amit az elején érzett... - még ha azt is mondja, hogy megvan. Én viszont halálosan belezúgtam és rossz, hogy ő nem érez így. Szakítanom kellene vele? Vagy még kialakulhat részéről a szerelem, várjak?

21/L (Ő 23/F)


2014. máj. 24. 13:09
 1/2 zaphod ***** válasza:

Üljetek le, beszéljétek meg. Sajnos az én tapasztalatom az, hogy inkább szakítani érdemes. 4 olyan kapcsolatom volt, ahol addig vártam, amíg lehetett, amíg úgy nem gondoltam, hogy ennél még egyedül lenni is jobb. És nagyon utáltam akkor egyedül lenni. Légy erős!


U.I. Bunkózik? Kifejtenéd egy picit jobban? Egy kapcsolatban maximum egészen enyhe bunkózás megengedett, de szerintem ha valaki szeret, az nem bunkózik kicsit sem.

2014. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az első kapcsolatom másfél hónapig tartott, márciusban lett vége.

Borzasztó volt, nem akarom részletezni, az én barátom is ilyen furán kezdett el viselkedni, erőltetett dolgokat, szavak nélkül is,fura témái voltak, én nem hisztiztem soha.

Inkább én kerestem őt, volt hogy simán megmondta, hogy 1 hétig nem lesz itthon. Most akkor hogy várta volna, hogy előrébb jussunk, ha csak én tettem érte? Neki miért nem volt fontos?

Aztán kisütötte, hogy "gyerek vagyok" és megront, meg minden hülyeséget. (csak ámultam)

Én is eléggé belezúgtam, de most már jövök ki ebből az egészből, mindenki azt mondta nekem hogy inkább ő az éretlen, főleg hogy még csak el sem búcsúzott élőben, vagy megbeszéljük, megoldjuk, én is ezt ajánlottam fel, és ahogy általában viszonyult az egészhez.

Ő is azt mondta hogy elmúlt a lelkesedése, pedig tápláltam belé. Persze amit még nem láttam időszerűnek, nem tettem meg. Kevés az a 1,5 hónap.

Szomorú ez tényleg, ha nem is tesz a dologért, akkor ő egy éretlen valaki, aki azonnal akarhat mindent, vagy fél ragaszkodni.

----------------------



Vagy ha bunkózik, lehet hogy előjött az udvarlási korszak utáni igazi énje. Lehet én se bírtam volna sokáig a barátom "amikor nekem jó, legyünk együtt, csináljuk amit szeretnék, ha társaság van, villogjunk, amúgy nem érdekel az egész" elvét.

Most ebből merítek erőt.

Szerintem beszélj vele ezekről, mert megteheted, engem csak úgy leráztak, hogy neki ne fájjon, mit érzek.

2014. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!