Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saruon12 kérdése:

Most mit csináljak a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
A barátnőmet véletlen ismertem meg egy társaságban a neten és messze lakik tőlünk majdnem az ország másik végében és még csak 14éves vagyok és a szüleim szerintem nem engednék meg már régóta együtt vagyunk egy olyan 4ónapja de csak neten azt akartunk eddig is egy talit de nem akar össze jönni persze úgy hogy ki találunk valami sztorit de egyelőre nem sikerült hozzá el mennem meg valószínüleg nem is fogok tudni mert a tesómnak nem akarnak házat venni Pesten ahol tudnánk találkozni vagy is akarnak de a tesómnak kisebb gondja is nagyobb ennél.Szerintetek mit csináljak mondjam el ?(a szüleim nagyon ellenzik az ilyet hogy ott ismerek meg valakit).Vagy várjak inkább hátha meg jön a szerencse és akkor azt mondtam hogy ugy ismertem meg (haverok mutattak be neki és nem a neten keresztül? amugy meg nem pár keresőn hanem ténleg tisztára véletlen volt hogy meg ismertem.
2014. máj. 25. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

szégyenled hogy neten keresztül ismerted meg?

mellesleg 4hónap nem sok idő

2014. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlem de a szüleim-nek 1 senki nem jó másik ők nem szeretik az ilyet meg nem akarom azt halani ahogy a barátnőmet szidják a nap 10órájában mert másokat is kell szidni.
2014. máj. 25. 17:51
 3/3 A kérdező kommentje:
aki látja legalább irjon
2014. máj. 29. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!