Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt a kapcsolattal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves kapcsolatról van szó, mindkét fél 17 éves volt, mikor kezdődött, tehát igen fiatal. Őrületesen nagy szerelem volt, de kb. fél éve rengeteg probléma van, a pasi szabadságot akar, más nőkkel akar lefeküdni, unja azt az egyet az ágyban, ami van, ezt közli is. A lány egyre jobban gyűlöli magát, amiért nem tetszik már a barátjának, nagyon kimerült, mert úgy tűnik, már nem tud mit tenni. Nincsen összhang, nagyon rég nincs. Jó ideje nem szerelmespárként, hanem inkább legjobb barátként vannak együtt, de ezek az együttlétek sem valami aktív programot jelent, hanem max közös filmnézést, egymás mellett létezést. Nagyon velős részei egymásnak, az élet szinte elképzelhetetlen a másik nélkül, de lehet, hogy az eltöltött hosszú idő miatt?

Ezek csak az alapporblémák voltak, amiket leírtam, sajnos sok van még(a fentiekből kifolyólag). Lehetséges, hogy ez egy nagyon nagy hullámvölgy, és valahogy meg lehet/kéne oldani, vagy ez már menthetetlennek hangzik?


Egy külső szemlélő, aki nincs kapcsolatban az adott két emberrel, sokszor racionálisabb választ adhat, így hálás lennék minden válaszért. Köszönöm előre is!


(én vagyok a női fél, 21 évesek vagyunk)



2014. jan. 5. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nekem úgy jön le, hogy vissza akarod állítani egy kapcsolatot.

Közölte veled fél év után, hogy un téged, és félre akar kefélni..

Te pedig ezt akarod visszakapni? : D

2014. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled, ha egy ilyet akarsz visszaszerezni... sok normális embernek esélye sincs, neked meg ez kell?
2014. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra, hogy a pasid most nem vágyik párkapcsolatra, de ne erőltesd, ami nem megy. Az ő kelletlenségével olyan benyomást keltesz, mint egy nem létező kapcsolatért teperő zaklató.
2014. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még együtt vagyunk, épp ez a kérdés, hogy úgy néz ki, megérett-e a szakításra. és az utóbbi fél év az, ami nagyon el van cseszve... valószínűleg tényleg jó nagy hülye vagyok, hogy ezt meg kell kérdeznem, de szörnyen nehéz 3 év után csak úgy elhagyni valakit sajnos.
2014. jan. 5. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jóvan,akkor ne szenvedjetek,keressetek olyat,akivel jobban érzitek magatokat sztem:)
2014. jan. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!