Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan jól pörgő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan jól pörgő fórumot, ahol párkapcsolati problémákról lehet beszélgetni az emberekkel?

Figyelt kérdés

Kicsit belefáradtam abba, hogy ha kiírok egy kérdést, akkor jó esetben is vagy 1 órán belül érkezik rá 2-3 nagyon vicces válasz, aztán az életben meg nem nyitja többé senki a kérdésem. Ha kiemelem, akkor ugyanez a helyzet. Építő, segítő szándékú válaszokat nagyon ritkán kapok, hosszasan elbeszélgetni, kielemezni egy-egy problémát pedig szinte lehetetlen itt.


Szóval egy olyan fórumot keresek, amin sokan vannak, normálisak, intelligensek az emberek, és sok válaszra, tartalmas beszélgetésekre lehet számítani.


Köszi szépen!


2014. máj. 25. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
válts országot!
2014. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
index fórum
2014. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Parancsolj! Kérdezz csak! Volt egy kérdés, ahol 4en több mint 300 válaszig mentünk el :D. Rekordgyanús az oldalon :D.
2014. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az index eszembe sem jutott.
2014. máj. 25. 21:04
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as, köszi aranyos vagy. De inkább beszélgetni szeretnék, egy bizonyos problémát körüljárni. több ízben is indítottam róla kérdést, összesen talán 4-5 normális választ kaptam, a többi csak ilyen humoros egyedektől érkezett, mint itt az első, aztán fél nap múlva behalt teljesen.
2014. máj. 25. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Oh, csak pár arcnak ide kell tolnia az arcát, lesz itt beszélgetés! :D
2014. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szívesen segítek,ha szeretnéd 18/L :)
2014. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!