Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már másodszorra ingott meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már másodszorra ingott meg a kapcsolatunk az exe miatt, jobb ha szakítok?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Előttem pár hónappal szakítottak az exével, akivel már együtt laktak, majdnem 4 évig voltak együtt. Ezalatt a 2 hónap alatt felkereste az exbarátnője és mondta neki h vissza akarja szerezni... A barátom megingott, sztem érthető valamilyen szinten, mert nagyon sokáig voltak együtt, már majdnem eljegyzés is volt, csak ő nem akarta még elkötelezni magát ennyire, ezért szakítottak. Na, aztán találkoztak egyszer, rosszul sikerült, a barátom engem "választott", de az exével továbbra is beszélgetnek néha, facebookon. Viszont a kapcsolatunk jó irányba indult el, azonban az utóbbi időkben sztem egyre gyakrabban beszélgetnek, mert megingott megint miatta, és a kapcsolatunk is megint romokban hever emiatt. Én szerelmes vagyok, és amíg az ex fel nem bukkant, úgy éreztem h a barátom is totál szerelmes lett belém... Ennek ellenére szakítanom kéne vele? Vagy mi lenne a helyes megoldás?

22/L


2014. máj. 25. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a fiú helyében egyikőtöket sem választanám. Korcs kutyák.
2014. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Két hónapja vagytok együtt, de úgy írod le a sztorit mintha évek teltek volna el. Ennyi idő csak egy szemvillanás egy kapcsolatban. Ha ez alatt kétszer jutott el a "kapcsolat" odáig hogy romokban heverjen, akkor az egész szart ér.


A szituáció egyértelmű. Egy 4 éves kapcsolatból, ami már együttélésig jutott, nem lehet pár hónap alatt kilábalni. Valószínűleg csak azért szedett össze téged, mert úgy gondolta hogy talán így könnyebb lesz továbblépni ha az első útjába akadó lánnyal összejön. Nagyon kétlem hogy szerelmes lenne beléd, talán az elején, pillanatnyi zavarában az volt, de vissza fog menni az exéhez, előbb vagy utóbb. És ha nem is, akkor sem fair amit veled csinál, ha hagyod hogy melletted a volt barátnőjével dumáljon akkor hülye vagy. Nem bántásképp mondom, de olvasd már el amit leírtál kérdésnek. Ez a helyzet reménytelen.

2014. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!