Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél a volt barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél a volt barátnőd volt férjével?

Figyelt kérdés
Évekig jó viszonyban, barátságban voltam egy házaspárral, a gyerekeiket is ismertem, szerettem. Ez a házaspár elvált, mert a feleség bele szeretett valaki másba. Ez már több mint egy éve történt, a férj pedig kapcsolatot akar tőlem. A kérdésben azért írtam hogy a volt barátnőm, mert a feleséggel volt egy kis vitánk, (nem a férje miatt) és már nem járunk össze, de nem vagyunk haragba sem. Ti mit tennétek? 26/N
2014. máj. 26. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha fontosnak gondolnám ezt a kapcsolatot, akkor igen.

Már nem vagytok barátnők, ő hagyta el a férjét, neki is új párja van.

2014. máj. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Van gerincem.
2014. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Semmi kivetni valót nem látnék ebben a kapcsolatban. Ne szalaszd el a boldogságodat.
2014. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
semmiképp nem jönnék össze vele.
2014. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2014. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha szeretitek egymást, együtt képzelitek el a jövőtöket, akkor senkinek nincs joga ezért elítélni benneteket.
2014. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

Ebben az esetben igen.

Ha még barátnők volnátok, akkor nem ezt mondanam, de mar nem vagytok..

Ha barátnők volnátok, akkor kikérném a barátnőm véleményet, hogy ez zavarja-e vagy van-e kifogása (/ nem feltétlenül lenne, ha érzelmileg nem kötődik az exférjéhez, akkor nem biztos, hogy zavarná már... A baráti társaságban volt hasonló, ezért tudom.../

2014. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Hengerelőhereverem ***** válasza:
28%

Nálunk tabu téma valakinek a volt exe, most komolyan, annyi nő és férfi van, miért pont az kell neked akire rárakta bélyegét egy ismerősöd, barátod?

Bár te tudod mennyire érzed barátodnak, de ha már csak volt barát is akkor sem néznék egy exére sem.

2014. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem. A volt feleség en felmerulne a gyanú, higy mar a hazassag alatt is volt köztetek valami. Emellett bátor at, családtag, jo ismerős parja/exe/kiszemeltje nekem OFF limit
2014. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Ne filózz ilyesmin. Szabad az út, hajrá.
2014. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!