Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik h most kicsit "elegem" lett a nőkből? Amiatt mert a legutolso barátnőm, nagyon suttyo mod viselkedett velem

Figyelt kérdés

2014. máj. 26. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd egy kicsit bővebben ha megkérlek?
2014. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már 2,5 éve így élek. Szóval nekem nem csak "kicsit" lett elegem belőlük.
2014. máj. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Annyi történt h 1 evig.voltunk egyutt,minden jo volt,es baratnom.kitalalta h mar nem.szeret nincs lang,es kiderult egy penzesebb gyerekkel jott ossze,pedig ense vagyok csoro meg ilyesmi,csak a sracnak tobb penze van,meg ott van a kocsija,ami jelenleg nekem most nincs
2014. máj. 26. 09:52
 4/11 A kérdező kommentje:
Es ezert elhagyott a p....ba magyarul
2014. máj. 26. 09:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Létezik, nekem is elegem van belőlük, pedig még b.nőm sem volt:)
2014. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván te ismered a helyzetet és a barátnődet, de önmagában az, hogy valakit egy másikért elhagynak annyira nem suttyó dolog.

Akár veled is előfordulhatott volna, hogy úgy döntesz, más mellett szeretnéd folytatni az életedet, nem?


Az indokai is mindenkinek mások, persze nem vall túl gazdag lelkivilágra az, hogy aszerint választ kinek nagyobb az autója, de megteheti, nem igaz? De legalább nem pazarolod tovább az éveket egy felszínes lányra.

2014. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak elege van belőlük. Egy srác emiatt meg is ölt 6-ot, mert miért ne.
2014. máj. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azert ott meg nem tartok:), es persze elhagyhat csak az indok az a penz volt es ez az ami gaz szerintem:) nekem eselyt se adott mar,mert tul.surgos volt neki a dolog...
2014. máj. 26. 10:42
 9/11 anonim ***** válasza:

10:36


Az egy idióta, annyi pénzből már luxus kr*ákat is be tudott volna szerezni. futotta volna egy egész háremre.

2014. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:D
2014. máj. 26. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!