Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki egyszerre két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
persze, az egyik a párod , másik a szeretőd!
2014. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem. soha
2014. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha az ember nem használja az eszét kontrollként, és lealacsonyodik ösztönlény szintjére.
2014. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Valami más érzés lehet. Ragaszkodás, félelem, hogy rosszul választasz, hogy lemaradsz valamiről, valakiről, fellángolás, szeretetéhség, önbizalomhiány.
2014. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem. Sokan összekeverik az erős fellángolást, vonzódást a szerelemmel, ami valóban tud olyan dolgokat produkálni mint ha szerelem lenne (hiányzik a másik, sokat gondol rá, stb.)

De hosszú távon elválik, hogy ki iránt érez ettől többet az ember :)

2014. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Saját magamba és a mindenkori barátnőmbe :)
2014. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát olyan előfordulhat hogy két emberhez ragaszkodsz, mindkettő iránt érzel valamit, valami kötődést de nem tudom lehet-e ezt szerelemnek nevezni.


Kérdező te hány éves vagy?

2014. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Az újabba vagy szerelmes. A régi csak megszokás,barátság.Csak nem mered magadnak bevallani. L
2014. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a régibe, és az új csak fellángolás.

Amúgy meg dumálhat mindenki mindenről, de amíg nem érzi át mások érzését, addig nem tudhatja, hogy mi van. Például honnan tudja az egyik hozzászóló, hogy pl. az erős fellángolást szokták sokan összekeverni vele? Miért 1 percre átszállt a másik testébe vagy mi? Az utolsó pic*a meg honnan veszi, hogy az újabb a szerelem? Persze minden eldobható világot élünk, de menj a pic*ába. :D

2014. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, mert van egy pasi aki azt mondja, h ő akár 30 nőbe is szerelmes tud lenni (egyszerre), persze belém is...


Nem tudom, h lehetséges-e...

Nekem ez nem menne. Ha szerelmes vagyok akkor nem fér a lelkembe más. Nem azt mondtam, h megvakulok, mert megnézem a helyes srácokat, de nem érintenek meg. Ha jön az a bizonyos harmadik udvarló, és helyet kap a szívembe, az azért lehet, mert már lelkileg vége a másik szerelemnek, csak még kínlódunk....persze lehet olyan is, h egy kis kísértés kell ahhoz, hogy ráébredjünk, h milyen fontos a másik...


Szóval már négy éve udvarol ez a valaki, és folyton bizonygatja, h én vagyok a nagy szerelme, de nem merek vele lenni, mert valahogy nem elég az, h "egyszerre több nőbe is szerelmes, és köztük vagyok... én is"

Bár a többiek tényleg jönnek -mennek...

Ha szeretne, csak én kellenék....

2014. máj. 26. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!