Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre két fiúba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két fiúba vagyok szerelmes, komolyan ez megtörténhet igy? (leirom kis eletemet)

Figyelt kérdés

17 eves vagyok boldog parkapcsolatban(Adam),igaz,hogy friss de annal inkabb boldog kiegyensulyozott,a baratommal tenyleg minden fantasztikus annyira tokeletes az egesz minden ember csak csodalkozik rajtunk.Szerelmes nem vagyok de szeretem es a rovid ido alatt kialakult bennem egy olyan fajta kotodes ami egy ev alatt szokott tudtommal.Nem vagyok az a ribitipus illetve a nagy kapcsolatmagus sem.Ez az elso komolyabb valamim es en ezt is elszurom.

Megismertem egy sracot(Dani)(egy eve talalkoztunk de tavaly nem tortent semmi emlitesre melto),megcsaltam a baratomat el is mondtam neki es o megbocsajtott de annyira hogy kb fontosabb vagyok neki azota...de en nem tudom Danit kicsit se elfelejteni,mindennap beszelunk alig varom hogy hazajojjon a nyaralasbol es egyutt legyunk...egesz nap ra gondolok,meg arra ami koztunk tortent,de kozben ott a baratom akivel keptelen lennek szakitani.es mikor vele vagyok megszunik a vilag de amint kulon valunk csak Danira gondolok.Meghallgattam mar emberek velemenyet de nem jutottam semmire,szeretnek segitseget kerni,mielott fajdalmat okoznek valakinek.


2013. júl. 23. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te Daniba vagy a lelked mélyén szerelmes.

Az egyik felet muszáj megbántanod..Választanod kellene,mert ha ez kiderül,lehet,hogy mindkettőt elveszíted. Azt válaszd,akire most gondoltál,hogy nem szeretnéd elveszíteni.:)

2013. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!