Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert baj az a páromnak, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert baj az a páromnak, ha a barataimmal elmegyek hetvegen?

Figyelt kérdés

O ilyenkor amugy sincs velem mert hazautazik. Szoval nem azt az idot toltom a barataimmal, amit amugy vele toltenek. Volt hogy irta hogy biztos jo sokat koltok megint, pedig nem szoktam.. 2000 fole sose megyek, es pl most hetvegen is 800at koltottem csak.

Altalaban beulunk valahova es iszunk ezt azt, de reszeg nem vagyok. kb 5en szoktunk lenni, ebbol ketten vagyunk lanyok. Nem hiszem hogy feltekeny, oket már 7 eve ismrem es szerintem amugy is bizik bennem, ezert nem ertem miert csinalja.. raadasul 3 honapja vagyunk egyutt, ez alatt 2-3 x talalkoztam a barataimmal (amig nem voltunk egyutt kb minden hetvegen, miota vele vegyok, már nem igenylem annyira a baratokat, de neha azert jo latni oket)


Itthon is csodalkoznak, hogy elmegyek este.. miert nem lehet az ember a barataival egy ejszakat ha pasija van?



2014. máj. 26. 11:35
 1/6 A kérdező kommentje:

21 evesek vagyunk.

Ja es ilyenkor egyszeru polo-farmerban vagyok, lapos cipoben

2014. máj. 26. 11:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha amúgy sem lennétek együtt, akkor szerintem semmi akadálya a dolognak. Viszont lehet, hogy mégsem bízik benned annyira, mert nem akarja, hogy elmenj. Én megbízom a barátnőmben teljes mértékben, azt csinál, amit szeretne, ameddig nem kacsingat félre.

Nem tudom, hogy ismeri-e a párod a barátaidat, de esetleg vidd el magaddal egyszer-kétszer őt is, megismeri őket és máris máshogy fog nézni mindent

2014. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyszer osszefutottunk egy bevasarlokozpontban, aztan egy fél orat egyutt voltunk, azota méginkabb nem orul.. nem voltak neki szimpatikusak. Pedig teljesen atlagos, normalis emberek.
2014. máj. 26. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
800forintból hol lehet iszogatni?
2014. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez a baj, hogy nem szimpatikusak neki, kvázi nem bízik meg bennük. Vidd el magaddal, amikor találkoztok és lehet, hogyha jobban megismeri őket, akkor változni fog a véleménye és inkább örülni fog, hogy azokkal vagy, akiben ő is megbízik. De ezt el kell érni először. És csak te érheted ezt el.
2014. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egy froccsot ittam es egy sört :)
2014. máj. 26. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!