Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valójában hogy érezhet irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában hogy érezhet irántam? Miért kerül? Miért kellti bennem a reményt? Van esélyem nála vagy mi? (a többi lent)

Figyelt kérdés
egyszer barátnömmel skypoltam és egyszer bejött a beszélgetésbe a szerelmem és utána lelépet és utána mi még mindig a konferenciában beszéltünk és azt hittük hogy ő már nincs itt és külön privátban beszélünk közben a konferenciában és visszajött de nem vettük észre és pont róla beszéltünk és hallotta hogy szerelmes vagyok belé aztán mindenki ment a maga utjára és én nekem azt mondta hogy van barátnöjee(amit csak mellesleg megjegyzek 1 napja jöttek össze és már veszekednek) és ha szakitanak is majd egyszer egy ideig nem lesz barátnöje vagyis lehet hogy lesz mert egy szép lány szerelmes belé és teljesen kivoltam hogy erről beszélt nekem aztán késő este fb-on irtam neki hogy bocsi hogy gondot okoztam és azt irta vissza hogy nem okoztam gondot és hogy még énis sorra kerülhetek de azóta csak egyszer beszéltünk és akkor is photoshopról pedig mi elött meg tudta volna minden nap beszéltünk és most kerül de miért kerül?és hogy érez irtam igazából?miért kellti bennem a reményt?és még mielött megismert volna barátnömnek mondta hogy jó csajnak tart nem értem most már őt segitsetek kérlek!

2014. ápr. 18. 15:22
 1/1 Laylah ***** válasza:

Válaszolok a te stílusodban, bár nehéz lesz:

szerintem aranyos lánynak tart most van barátnője és az külön jó dolog hogy a viták ellenére sem akarja rögtön lekoptatni hanem megpróbálja helyre hozni a dolgokat vele itt nincs mit tenni nem veled jár most ne próbálkozz semmiféleképpen de ha majd szakítanak akkor is érthető módon kell neki egy kis idő nem szoktak az emberek egyik kapcsolatból a másikba rögtön fejest ugrani ha komolyan gondolják szóval szimpatikus lehetsz neki de inkább csak mint egy barát az meg hogy nem közeledik a te javadat szolgálja tudja hogy szereted és nem akar megbántani ez is egy szép gesztus tőle mivel tekintettel van az érzéseidre.

Bocs, helyesírási hibákat már képtelen voltam beletenni.

2014. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!