Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik de van barátnője.. ő már tudja hogy nekem nagyon tetszik,és felajánlotta hogy lefekszik velem ha akarom (szűz vagyok). a fiú 16 éves és én 14 mit tegyek?:S :$ szerintetek gáz ha 14 évesen el veszteném a szüzességem? ti hány évesen vesztettétek el?
2014. máj. 26. 17:47
 1/7 aladar12 ***** válasza:
14 ÉVESEN NE IS GONDOLJ SZEKSZRE. EGYÉRTELMŰ, HOGY A KIS KÖ..ÖG KI AKAR HASZNÁLNI. NE ENGEDD!
2014. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele. A fiú helyében én is ezt tenném. Jó dolog a szex, próbáld ki.
2014. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uristen! És szerinted ha lefeküdnétek mit érnél el vele? Azt hiszed utána beléd szeretne?

Ha csak szexet akarsz feküdj le vele de nehogy azt hidd, hogy utána keresni fog.

2014. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem azt hogy utána több is lehetne közöttünk.. de az első szexet nem igazán vele szeretném kipróbálni:/
2014. máj. 26. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem? Hiszen tetszik neked.
2014. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát épp ez az hogy csak tetszik:D de az elsőt én nem így tervezem hogy felajánlja valaki a szexet én meg belemegyek..
2014. máj. 26. 18:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha ezt tudod miért tetted fel a kérdést? hisz itt a válasz...
2014. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!