Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek sex után bűntudatot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek sex után bűntudatot?

Figyelt kérdés
Már egy idelye együtt vagyok a párommal, szeretem, minden jó de tényleg, ennek ellenére sokszor érzem..
2014. máj. 26. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy te miért érzel bármit is?
2014. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az undorító neveltetésed miatt.
2014. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez gyerekkorból jövő, neveltetésbeli dolog. Próbálj meg túllépni rajta, a szex természetes dolog!

26F

2014. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert nem a pároddal szexelsz :)
2014. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb, hogy a szüleid teletömték hülyeségekkel a fejed, de még ezernyi lelki oka lehet.
2014. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem kéne olyan gyakran megcsalni
2014. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zoltman válasza:
Szerintem ezt neked kell belül tisztázni magaddal. Szerintem ez akkor szokott előjönni, ha valaki nem szerelemből szexel, csak úgy, jól el vagyok vele,sokaknál ez nem okoz lelkiismeret furdalást, de vannak érzékeny lelkű emberek is. Vagy ha kicsit gátlásos vagy. Illetve ha vallásos vagy, akkor a szex házasságon belül megengedett és kötelező is. Próbáld tisztázni magadban, hogy ő nagy ő és akkor jobban elköteleződni, mondjuk ehhez két ember kell
2014. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!