Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a barátomat és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat és nem érzek bűntudatot. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Még csak 7 hónapja vagyok vele együtt de már most megcsaltam (csók). Ha nem érzek bűntudatot, mit tegyek? Távkapcsolatban vagyunk és egyre jobban érzem hogy már nem szeretjük egymást.

2014. márc. 21. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már nem szereted. Szakíts vele.
2014. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért nem érzel büntudatot, mert nem vagy belé szerelmes.
2014. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tedd meg neki azt a szívességet,hogy szakítasz vele.
2014. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Egy érzéketlen pics* vagy.
2014. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt sem írtam hogy Ő nem csalt meg. kétlem hogy csak én lennék a hibás. (nem bosszúból tettem) de köszönöm a tanácsotokat, szakítok vele.
2014. márc. 21. 18:47
 6/11 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2014. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben leírt tény azt, hogy egy ribi vagy. A kérdésfeltevés ténye pedig azt, hogy mellé hülye is.
2014. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ő is megcsal téged? Lehet hűséges, de te nem. Közel lenne hozzád is megcsaltad volna. Az nem indok, hogy távol van. Hűtlen vagy és nem is banod.
2014. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Most ne a barátodat baszogasd, magadat vedd màr elő!

Igenis merd bevallani magadnak, hogy egy hülye ribi voltam!

2014. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ehhez azért pofa kell már bocs. Én is csaltam meg barátomat régebben, akibe nem voltam szerelmes, de piszok erős bűntudatom volt miatta még így is. Őszinte voltam, Szakítottam is vele. Igaz nem akarta...és még egy darabig együtt voltunk. De a lényeg ugyanaz.


Nem csak hűtlen vagy de még érzéketlen és gerinctelen is...jó párosítás....gratulálok.

2014. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!