Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit tettél azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tettél azért, hogy boldog párkapcsolatban élhess?

Figyelt kérdés
Milyen egy olyan ember élete, akinek mindene megvan? Jó állás, boldog párkapcsolat? Mit kell tenni ehhez? (Tanulást ne írd, diplomám van és nem büfé szakon...) De a lehetőségeim korlátoltak, mert nem olyan helyre születtem, ahol csak úgy összejön minden nap mint nap, főleg, hogy eléggé gyér a szociális életem...
2014. máj. 26. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor elsőként a szociális életeden kéne egy kicsit változtatnod.
2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

pozitív, optimista szemlélet..nekem eddig bejött:D

a kapcsolataimat tekintve nem estem kétségbe, mindig az jutott eszembe, hogy "megoldjuk".. és tényleg megoldottuk:)

vizsgáknál is nézem a csoporttársakat, akik szugerálnak egy-egy tételt, hogy azt húzzák.. én meg csak annyit mondok: "mindegy mit húzok, csak jó legyen" - és ez az életre is vonatkozik... olyan "tételt" húzol az életed során ami eléd kerül.. de ha egészen másra is számítottál, még lehet jó


szóval lehet, hogy akik boldogok, azoknak a szociális és anyagi helyzete nem különbözik egy boldogtalanétól... csak felfogás kérdése:D


jó, persze az élethez szerencse is kell.. de ha van diplomád, akkor Te eddig megtettél mindent, hogy lehessen állásod.. most jön a szerencse és az optimista kitartás;)

2014. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
H a lenne egy nőm aki ténylegesen kell aszt szeretném, minden jó lenne
2014. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A találkozásunk puszta véletlen volt. A kapcsolatunkért minden nap teszünk, szeretjük és becsüljük egymást.
2014. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akinek mindene megvan az boldog! ha nem vagy boldog akkor nincs meg mindened. a jó állás pedig relatív, eleget keresni nem lehet!
2014. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolso, pont forditva!!

ha megvan mindened boldog vagy? Dehogyis! Mindig lesz valami ami kell meg...

ha boldog vagy, akkor megvan mindened! Hisz szegeny emberek, egyedulallo emberek is lehetnek boldotok!


"Ha jol vagy minden jo, es nem forditva!" /Firkin/

2014. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
úgy értettem, hogy csak annak van meg mindene aki az anyagi javak birtoklása mellett boldog is. szóval aki nem boldog annak hiába van sok pénze ha nem boldog vele akkor még sincs meg mindene. ugyanakkor nem feltétlen kell sok pénz a boldogsághoz és aki boldog annak megvan mindene. :)
2014. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
őőőőőőőő ja:D kicsit nehezen, de ok, ugyanarról beszélünk:D
2014. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!