Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok az emberek, akik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik olyan büszkék és orr alá dörgölős stílusban vágják oda, hogy boldog párkapcsolatban élnek, belegondoltak, milyen szar sorsuk lesz, ha megint egyedülállóak lesznek majd egy idő után?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudható
2013. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bele se akarnak gondolni
2013. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Én az ilyenen csak mosolyogni szoktam, mert aki ennyire hangoztatja, hogy milyen tökéletes a kapcsolat, az szerintem már gyanús, főleg ha konkrétan tudom, hogy mi mozgatja a kapcsolatot, stb.

Szerintem illik az ilyesmit szerényen kezelni, mert amellett, hogy így nem sértünk meg vele senkit, inkább pont a kapcsolat kiegyensúlyozottságát sugallja.

2013. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi boldognak tuno parkapcsolat csak egy nagy hazugsag! Es tudod mit, az ilyen embereknek nem is kell egyedulallonak lennie, hogy kapcsolaton belul is megeljek a maganyossagot. A legtobb orr ala dorgolos kapcsolatban ott van egy szereto, egy felrelepes, egy jo barat, avagy egy jo kollega :)
2013. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
aki büszkén és fennhéjázóan hirdeti, hogy boldog párkapcsolatban él, az nem igaz. ha valami alap, arról általában nem is veszünk tudomást. például az egészség egy alapállapot, és akkor beszélünk róla, ha nincs (beteg vagyok, jaj de rossz). de olyat senki sem hirdet, hogy jaj egészséges vagyok! aki meg csinálja, ott tuti gáz van. ugyanígy, ha tényleg boldog a kapcsolata, akkor élvezi és kész, de ha az orrod alá kell dörgölnie, akkor ott valami nem oké.
2013. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 BlackSword ***** válasza:

"S kend ne akadjon fönn azon, mit más csinál,

Hisz kend sem volt jobb a deákné vásznánál.""

2013. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Akik boldog párkapcsolatban élnek, arra gondolnak, hogy együtt öregszenek meg, kivéve talán azok a nagyon fiatal párocskák, akik meg azért nem agyalnak ilyeneken, mert úgy érzik, ha véget ér a boldog párkapcsolatuk, majd jön másik.


Egyébként nem nagyon tudom így hirtelen elképzelni, mi lehet az helyzet, szövegkörnyezet, amiben orr alá dörgölőssé válik egy olyan kijelentés, hogy valaki boldog párkapcsolatban él?

2013. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. Itt az oldalon akkor dörgölöm mások orra alá, amikor jönnek az alaptalan oltogatási kísérletek, hogy a kutyának nem kellek, meg stb. Én meg nevetek, mivel tudom, hogy van barátom, és rajta kívül is mennyien udvarolnak.

2. Én csak olyan kapcsolatba lépek bele, amelyiknél úgy érzem, hogy megvan az esélye, hogy örökké tartson, és így is állok hozzá. Ezért nem volt még sok kapcsolatom, mert nem adok le az igényeimből, amik ezt az érzést okozzák.

A mostani kapcsolatomnál is megvan az esély, hogy örökké tartson, mert nagyon szeretjük egymást.

3. Ha vége is lenne, akkor sem lennék egy siránkozó idióta. Még ha félnék is az egyedülléttől, akkor is találnék minden ujjamra vagy 10 másikat. De én nem félek egyedül lenni, mert úgy is egy egész ember vagyok, nem egy elveszett valaki. Élném az életem, és türelemmel várnám, hogy elém sodor-e még egy igazi szerelmet. :) Szóval nem, nem vagyok egy akkora nyomorék, hogy azt sz.ar sorsnak nevezzem, hogy egyedülálló vagyok. Gyenge emberek szokása ez, akik semmit nem tudnak magukkal mit kezdeni.

2013. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Csak úgy süt rólad az irigység és keserűség. Távozz tőlem ártó lélek.
2013. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%
irigy disznók vagytok.
2013. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!