Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gond lehet még később a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet még később a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Párom 28 éves, én 20(L), mindketten szerelmesek vagyunk. Néha azonban, noha bután hangzik (hisz elvileg már "benőtt a fejem lágya") azon gondolkozom, hogy hamar köteleztem el magam. 2 éve vagyunk együtt, de minél több idő telik el, minél több kaland, csajozás, bulizás jön elő az ő életéből, annál jobban kattog a fejemben az a gondolat, hogy én ezekből kimaradok. Félreértés ne essék, vagy legalábbis én nem érzem magam félrekacsingatósnak, nem megcsaláson jár az eszem, csak a meg nem történt élmények hiányoznak, amiket ő az én koromban átélhetett "szabadon", amiért neki ezek most már nem hiányoznak. Furcsa érzés, néha még bűntudatom is támad, hogy ilyeneken jár az eszem, mert én tényleg nem sajnálom tőle, ez a normális, csak valahogy néha már most is "háziasszonynak" érzem magam, a saját baráti körömmel való bulizások ellenére is, mert hát nekem fele annyi mesélni valóm sincs, mint a körülöttem lévőknek (bár tény, hogy "későn" is kezdtem a kimozdulást, lásd 17 évesen).

Velem van a gond? Járt már valaki hasonló cipőben?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. máj. 27. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen picit még élhettél volna többet
2014. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd ott és menjél ribiskedni, ha ez tetszik. Nem értem, ha jó a barátoddal akkor minek nyavalyogsz azon, hogy nincs mit mesélned... Mellesleg más élete során megmássza a Mount Everestet, felfedez valami fontosat, bejárja Európát egy biciklivel, megnézi a sarki fényt élőben, stb., de hát ki mit tart élménynek. Elég prolinak kell lenni ahhoz, hogy arra gondoljon vissza szívesen az ember idősebb korában, hogy "bezzeg azok a régi szép idők, amikor minden héten mással qrtam és bejártam a város összes suttyó diszkóját". :D Meg annak is, akit az ilyen történetek érdekelnek is és szívesen hallgatja őket.
2014. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ezzel az a baj, ha nem élted ki magad mindig is ez fog a fejedben motoszkálni, ergo....ki kell magad élni!

én fiú vagyok hasonló cipőben!

2014. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 köszi az előítéletet, úgy látom nem jutott át hozzád teljes egészében az üzenet. Azt hiszem egy szóval sem említettem, hogy az egyéjszakás kalandok, vagy a bokorban kefélések hiányoznak vadidegenekkel, csupán azt mondtam, hogy azért egy kapcsolatban koránt sem olyan szabad az ember keze, mint szingliként (félt a párom, minden kicsit is vakmerőbb dologról próbál lebeszélni, stb).


#3 nem túl fényes jövőkép, de őszinte. Köszönöm! Még nem jutottam el idáig, egyelőre igyekszem újragondolni a helyzetem,

2014. máj. 27. 17:24
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Pl. mikről? Ez konkrétan a te kapcsolatod hibája amúgy, én nem érzem korlátozottabbnak magamat a kapcsolatomban, mint egyedülállóként. Mondjuk nekem se előtte se azóta sincsenek olyan vágyaim, hogy össze-vissza flörtölgessek vagy "bulizgassak" férfiakkal. De ha nem ilyen jellegű vágyaid vannak, akkor nem értem a problémát.

2014. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem passzoltál el semmit esetleg flörtölgetés ami kimaradt?.Ne a múltat sajnáld élj a jelennek ha a párod szereted akkor ezen ne gondolkodj .Lehet ha sok kalandod lett volna akkor meg az lenne ami nyomaszt .
2014. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 ahány ember annyi szokás, szerintem ne erőltessük, ha elbeszélünk egymás mellett. Nézz lotyónak ha úgy tetszik, de inkább mást oltogass kérlek, esetleg olyat, aki meg is érdemli.


#6 erre még nem is gondoltam, köszönöm az új perspektívát!!

2014. máj. 27. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyeneken kattogsz, akkor akár tudat alatt is de vágysz más pasikra, kalandokra...mert ha tényleg 100%ra boldog lennél a pároddal, akkor eszedbe se jutnának ezek.
2014. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos vagy nem sajnos, de mindenhol ott az igazság.. beszélni fogok a párommal, hogy valahogy frissítsük fel a dolgainkat. Köszönöm mindenkinek!
2014. máj. 27. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!