Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veled volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt már olyan hogy költözés miatt kellett szakítani az akkori szerelmeddel?

Figyelt kérdés

A kérdésben a lényeg leírva.. Barátnőm nyáron költözik és kb 350 km lesz köztünk a távolság.. Ha gyakran látogatnám akkor működne még a kapcsolat? (most sem tudtunk találkozni kb. 2-3 hete mert családi tragédiák voltak nála, utána a suli miatt amit pótolni kellett..)


Szóval.. Működhetne a kapcsolat ha amikor csak van rá alkalom akkor találkoznánk? Vagy ha hétvégékre elmennék hozzá.. (nem minden hétvégén..)


2014. máj. 27. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,hogy hány évesek vagytok,de felnőttként,ha lehetőségetek van találkozni,akkor miért ne működhetne?

Nekem 2 kapcsolatom is volt,hogy így alakult,igaz,eleve úgy indult,hogy csak hetente tudtunk találkozni,de egész sokáig bírtuk együtt (egyikkel 1 évig,másikkal 3). Nem is a távolság miatt mentünk szét.

Ha bizalom megvan és tényleg együtt akartok maradni,akkor nem lehetetlen.

23L

2014. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közvetett módon a vőlegényemmel 20 éves koromban. Szóval a költözés is közrejátszott.... amúgy is betegesen féltékeny volt minden lényre akivel szóba álltam, mindenkiben a riválist látta.


Úgyhogy a költözéssel növekedett a távolság köztünk, még rosszabb lett. Az új szomszédaimra is féltékenykedett mert biztos mindegyik szexi jó pasi akikkel megcsalom....


szánalmas volt... csúnya vége volt amikor végül elegem lett és szakítottam vele.


Azóta se találkoztam nála idiótább, degeneráltabb, debilebb pasival...


Azóta már férjhez mentem egy normális pasihoz.

2014. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!