Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A következő dolgok pozitívak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A következő dolgok pozitívak, vagy negatívak egy lány szájából?

Figyelt kérdés
Ilyeneket mond nekem: felkavarom, összezavarom, mindig rám gondol, ha akarja, ha nem, "nem tud szabadulni még az emlékemtől sem". Hát én nem tudom, minek tartsam ezt. :)
2009. dec. 30. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pozitívak:) teljesen hozzádvan kötve ami jó akkor ha a lány szeret kötve lenni de ha nem akkor bajvan :S énsem szeretek kötve lenni és engem idegesít ha valakibe nagyon beleszeretek mert tudom hogy ugyis vége lesz egyszer:(
2009. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor vajon miért csinálja azt, mikor nagyon belelendülünk a beszélgetésbe hirtelen gyorsan elköszön, és lelép?
2009. dec. 30. 16:29
 3/10 A kérdező kommentje:
Akár élőben, akár neten, így értem.
2009. dec. 30. 16:29
 4/10 anonim válasza:
100%
Én lány vagyok. Ez azt jelenti, hogy nem tudja eldönteni, járjon-e veled vagy sem. Mert az tuti, hogy tetszel neki, de nem tudja, kezdeményezzen-e. Valami zavarja benned.
2009. dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív,nyugi:))

Szeret téged..ez mondjuk látszik is:D

szerintem meg nem tudja hogy te mit érzel iránta...

Az meg hogy lelép msnről..olyan hirtelen az sok mindent jelent:) nem biztos hogy veled kapcsolatban...

2010. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen reagálnod kellene. Ha bejön neked akkor mond neki hogy te is gondolsz rá sokat meg stb. És akkor ez a te szempontodból is jó :)

Ha nem jön be neked akkor a lány szempontjából ez rossz, mert mint írták is, kötődik hozzád.

Szerintem lehet köze a lelépéshez is, ha nem érzi azt, hogy te is hasonlóan érzel iránta, akkor lehet, hogy kiborul, és nem akarja, hogy észrevedd.(sír stb.) De az is lehet, hogy szimplán össze van zavarodva..

2010. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

pozitívak.:)

szeret téged.

2010. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy igazatok van. A napokban folyamatosan kerül, ha írok neki levelet mondjuk vipen, olvasás nélkül törli, "menekül" előlem. Ha szeretne, miért tenné ezt?
2010. jan. 2. 18:31
 9/10 anonim válasza:

velem tökéletesen ugyanez az eset van, mindig mást talál ki oknak, egyszerűen lekoppint... na én ezért hagytam ott azt a lányt akit igazán szerettem...

szerintem kérdezd meg tőle komolyan hogy szeret-e még... 2 választása van, ha szeret még, akkor kérdezd meg mért csinálja ezt veled és beszéljétek meg az ügyet...

2010. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes. De ha ezeket csinálja akkor valamitől fél. Lehet hogy egy korábbi szerelem rosszul végződött és még nem lábalt ki belöle, és fél hogy újra ez történne vagy bármi egyéb. De szerintem ha menekül akkor hagyd, majd csak vissza megy, hameg nem akkor jobb is igy. Ha rá szállsz akkor ragacsnak tűnsz az meg kiábrándító.
2010. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!