Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, mit választanátok? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit választanátok? A csajt vagy a?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy összejössz egy külföldi csajjal, aki szegény és rossz családból (lelki/fizikai terror) származik. Elköltöztök ketten egy harmadik országba.

A csajjal minden oké, olyan, amilyet mindig is szerettél volna. Az albérletből, ahol éltek, kiraknak, mert már nem dolgozol. Egy hónapod van munkát és új albérletet találni.

Munka nélkül nem mehettek ketten, a főbérlő csak egy személyre adja ki.

Ha elhagyod a lányt, lesz hol laknod, ha nem, ketten lesztek lakás nélkül. Haza a szüleidhez nem mehettek ketten, max te.

A csajt sem adhatod haza az ő "családjához", Te vagy az egyetlen, akire támaszkodhat, nincs senki más.

Ha elhagyod, kaphatsz lakást, ha nem, nagyon gyorsan ki kell találnod valamit.

Ha elhagyod, nem látod többet, és nem tudhatod, mi lesz vele tovább.



Hogy döntesz?


2014. máj. 27. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez jócskán a csaj személyiségén múlik
2014. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére azért az élet nem az előre megírt játékszabályaid szerint működik. :)
2014. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kiveszema szobát a lánynak ennyi vagy adok a lánynak pénzt albira én maradok utcán ....
2014. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez egy éppen megtörténő eset :/
2014. máj. 27. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy? A csaj menne az utcára!


Éjszaka pedig mikor nem látják belopózna és ott aludna nálam!

2014. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, és nem tudom mit csináljunk
2014. máj. 27. 20:55
 7/14 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Szerintem megtudnám oldni,hogy legyen hol laknunk.
2014. máj. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezaz. Ezt én sem értem. Kiveszed egyedül, a lány meg állandóan ott lesz nálad. Nem szólhat bele a főbérlő, miután kiadta neked a lakást. Ha meg mégis, van egy-két hónapot másik helyet találni. Légy kreatív. :)
2014. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem lehetek csak úgy ott. Be kell regisztrálni, vagy nem kapok munkát. Szeretnék én is dolgozni, a barátom nem tarthat el
2014. máj. 27. 20:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem mehetne a lány a fiú szüleihez. Nekem perpill 15 éves koromtól kb nem szól bele anyám mikor ki meddig van nálam.


Szerintem ez így jogos mert én vagyok a pasi nekem jár a felelősség. Az tény hogy kiskorú voltam de most ne keverjük azt ide.


Most 20 évesen is ez van. Ha most Pesten megismernék valakit (én vidéki vagyok de Pesten tanulok), akkor valószinű úgy vinném haza hogy otthon anyám nem is ismeri, nem is tudná hogy megyünk de ha már mennénk valószinű hogy nem küldeném haza így ott aludhatna akár több napig is.


Persze tudom okkal írod hogy nem mehetsz kérdés mi a gátja ennek? Tudom semmi közöm hozzá, de kell valami terv, hogy túléjétek a dolgot.

2014. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!