Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki ennyire jóban van a testvére barátnőjével?

Figyelt kérdés
A barátom, Dani testvérének Robinak a barátnője, Kinga szerintem túlságosan rá van kattanva a barátomra. Lehet, hogy én vagyok a hülye és beképzelem, de pl. nálunk van Dani, Kinga meg csinál egy tortát, lefényképezi, azt írja, hogy eltett egy szeletet Daninak. De pl. Dani nővérének nem, csak neki. Meg volt, hogy kiderült, hogy átment hozzájuk, igaz Robi is ott volt, de nekem ez akkor is fura. Amikor közös program van, akkor állandóan felemleget egy tavalyi fesztivált, ahol közösen voltak, hogy mennyire jó volt, és nem Robis sztorikat, hanem barátommal kapcsolatosakat mesél mindig. Úgy, mintha Robi ott se lett volna. Nem akarok féltékeny lenni, de ez engem zavar, nem tehetek róla. Dani is észrevette már rajtam, de ő meg nem szereti a féltékenységet, ez miatt nem akarom őt elveszíteni. Tudom, hogy nem csalna meg, de akkor is rossz nekem ez a nagy barátkozás főleg Kinga részéről. Szerintetek mit tegyek? 20 éves vagyok
2014. máj. 27. 20:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Az átment hozzájukat úgy értem, hogy Kinga áthívta Danit hozzájuk.
2014. máj. 27. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:
én már az első mondatot sem értem, túl zavart.
2014. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se értem.
2014. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha rosszul fogalmaztam. Tudom, hogy bonyolult, azért írtam neveket, hátha úgy könnyebb. Lényeg, hogy van egy fiú akivel én együtt vagyok, és ennek a fiúnak van egy öccse, az öccsének meg szintén egy barátnője. És ez a lány zavar engem.
2014. máj. 27. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem tudsz mit kezdeni vele, pláne ha a barátod utálja a féltékenykedést.

Mint írtad, tudod hogy hűséges a párod (többiek kedvéért: Dani), ezért ne aggódj Kinga miatt. Ha az ő barátja (Robi) végre észreveszi, akkor ez nem lesz happy end. De ha most belekeveredsz és balul üt ki (nem hisznek neked, Kinga ellened fordítja őket), akkor azt te fogod megszenvedni.


Kingnak valószínűleg az is célja, hogy téged megőrjítsen. Röhögj egy jót, hogy milyen szánalmas, mert a barátod soha nem kezdene ki vele.

2014. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dani rakja a Kingát.
2014. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha Robi észhez térne, igen. =/ Köszi a válaszokat!
2014. máj. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!