Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak fontosabb a testvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak fontosabb a testvére!? Mi a megoldás? Alul kiegészítve

Figyelt kérdés
A párom nagyon család centrikus ember szinte most is ő tartja el az egész családot ( szerintem nem helyes) pedig az apja anyja is dolgozik. Viszont a testvére 22 éves és évek óta el tartatja magát a párommal folyton pénz kéreget, és mindig a párom nyakán lóg.Én nem vagyok vele jóban a 6 év alatt rengeteg vitánk volt mert próbál minket szét szedni. Sajnos párszor össze is jött neki nem értem hogy tudja ennyire be nyalni magát. Nekem nincs testvérem így nem tudom át érezni. De tudom hogy a párom közöttünk őrlődik és már annyira elegem az egészből! Utálom hogy akármikor mennénk valahová automatikusan jön az öccse is mint egy utánfutó és végig egymást marjuk. Nem tudom mit tegyek hogy végre kettesben legyünk !!?? Azt hittem ha az öccsének lesz barátnője abba hagyja de táv kapcsolata lett sajnos. A párom meg folyton azt mondja hogy de velem is meg vele is akar lenni és nem érti miért baj az ha jön velünk, és szerinte ez így jó. Pedig az öccsével egy házban én velem meg csak hétvégén tud találkozni. Valami ötlet valakinek hogy mit csináljak ?
2014. márc. 23. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ideje a legjobb barátnődet beizzítani!

Legyen az a te utánfutód! Ha karakán csaj az még jobb. Egységben a csajerő!


Legyen a barátnőd az árnyékod. Ha párod kérdezi miért kell hogy veletek legyen akkor hányavetin: hát ha már az öcséd miatt úgyis fuccs a romantikának akkor legalább hadd érezzem én is jól magam.

2014. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Nekem 3 tesóm van és soha nem választanám a páromat helyettük. Hisz a szerelem mulandó ez viszont örök kötelék.

Igaz nem túl jó a helyzetetek. De vagy találtok megoldást,hogy ne marjátok magatokat az öcsével vagy őt fogja választani.

2014. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

neked semmit nem kell csinálnod (sajnos), itt csak ő léphet. és ha majd házasok lesztek, együtt éltek, lesz gyereketek is, akkor is ott él majd veletek? és mikor osztjátok a gyerkőcöknek a zsebpénzt, ő is sorba fog állni? a párodnak kellene rájönnie, hogy:

1. nem árvák, vannak szülei, nem az ő feladata eltartani a testvérét

2. a tesvére 22, nem 12. felnőtt ember, dolgozzon.

3. hosszú távon kivel tervezi a jövőt? veled vagy a tesóval?

4. egy kapcsolat 2 emberről szól, nem többről.


ha ezeket magától nem érzi, nem tudom, mit lehetne tenni. saját magamból tudok kiindulni, nálunk a volt barátom anyja volt ilyen. mindenhova jött velünk, mert szegényke magányos... nagyon ciki volt, hogy étterembe is eljött, egy koncertre is eljött, mikor évfordulónk volt, és a volt barátom vacsit főzött nekem, az anyja csak úgy engedte meg, hogy főzzön, ha ő is velünk ehet... végül úgy oldódott meg a helyzet, hogy az exem elköltözött az anyjától, önálló élete lett, és leszakadt róla. nem sokra rá szétmentünk amúgy más okból, de az önállóság nagyon lendített rajta.

2014. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátnőm messze van külföldön dolgozik mást meg nem tudok aki el jönne :(de ez egy jó ötlet
2014. márc. 23. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Furcsa, én soha nem választanám ilyen helyzetben a testvéremet.

Viszont hozzáteszem, nekem nem is volt soha bensőséges kapcsolatom a testvéremmel.


20/f

2014. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2: 6 éve nem tudunk az öccsével jóban lenni mert folyton piszkálódik hazudozik rólam a páromnak a hátam mögött szemétkedik eleinte nem foglalkoztam vele de aztán már nem hagytam magam. A párom viszont ebbe nem szól bele szerinte ez a mi dolgunk oldjuk meg.
2014. márc. 23. 15:14
 7/10 A kérdező kommentje:
3: Beszéltünk már család alapításról meg a közös jövőnkről de nem említette benne az öccsét vagy csak annyira alap számára hogy már nem is mondja. Anyagi okok miatt nem tudunk össze költözni de én már nagyon rajta lennék a témán meg ő is mondta hogy már el jönne ő is.
2014. márc. 23. 15:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Én meg értem hogy szereti az öccsét és segíteni akarja. Csak magára meg ránk is kéne gondolnia. Utálom hogy be nyalja magát folyton, az öccse hízeleg neki és ki használja azt hogy ők testvérek és a párom szereti őt.
2014. márc. 23. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két húgom van, mindkettejüket nagyon szeretem, és bármit megtennék értük, ha segítségre szorulnának, de ha nekem kéne eltartanom őket 22 éves létükre, helyettük égne a pofámról a bőr, és biztosan nem tenném ezt meg. Ráadásul van azért arany középút, az embernek nem kell vagy a párját, vagy a testvérét választania, az viszont elég szomorú, hogy a párodnak nincs igénye arra, hogy Veled legyen, kettesben legyetek stb.

Az lehet megoldás, hogy esetleg próbálsz neki utalni arra, hogy néha csak kettesben is jó lenne lenni, pl. megkérdezheted, hogy ha egyszer összeházasodtok, a nászútra is megy-e majd veletek a testvére.

2014. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az öccse egy önző dög nincs neki senkije és unatkozik ezért folyton rajtunk lóg. A párom hiába mondja neki hogy nem mert most velem lesz kettesben akkor képes zsarolni hogy pl akkor nem adja kölcsön a kocsiját ( a páromé épp rossz ) vagy hasonló szemét dolgok.
2014. márc. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!