Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges hogy az ember összejöjjön az ex-barátnője barátnőjével? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert szemét vagyok vagy mert bosszút akarok állni. Tényleg tetszik nekem, és úgy érzem vele kell lennem. Tudom, hogy az ilyesmit sokan nem tolerálják, de mit csináljak? Nem tudok parancsolni az érzéseimnek.
2014. máj. 26. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a két lány normális, akkor nem lesz ebből probléma. Sosem értettem ezt a "haver volt párjával nem jövünk össze" mizériát, ha egyszer nekem nem működött a dolog egy lánnyal, akkor attól a haveromnak miért ne működhetne?

A hogyanra az a válasz, hogy ugyanúgy kell tenni, mint akármelyik lánynál. Randira hívni, megismerni egymást, stb. Ahogy ahelyzet adja.

2014. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az exbarátom legjobb barátjával vagyok együtt.

Elég nagy balhék voltak ebből... nem nézik jó szemmel...

2014. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!