Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom füvezik, engem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom füvezik, engem nagyon zavar. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
1éve vagyunk együtt, már az elején sem tetszett. Régebben napi szinten, de mikor megkértem,h. fejezze be, akkor elvileg megtette és elvágta minden ilyen jellegű kapcsolatát. de én tudtam, vagyis sejtettem,h. aki ennyire függő volt, az nem tudja csak úgy abbahagyni. mikor először lebukott,h. még mindig, megmondtam neki,h. kap egy utolsó esélyt, különben viszlát. bármikor ha rákérdeztem aztmondta h. nem. elhittem, mert szerettem volna ha így lenne, de éreztem,h. nem... a napokban megint lebukott... kérdeztem tőle,hogy tisztában volt e azzal,h. ezzel a kapcsolatunkat kockáztatja? mondta,h. igen, de nem tud leállni és már nem annyit mint régen. mondtam h. ezekszerint az sokkal fontosabb mint én és ennyit ér a szava, remélem megérte neki.... mondta h. ha szeretem nem akarnám megváltoztatni. de azért ez más... amúgy nagyon jól kijövünk egymással,konfliktus alig akad. de ezt nem tudom,h. kezeljem... nem akarom elhagyni, de ezek szerint nem tud megváltozni.... összezavarodtam. mi lenne a helyes?

#farfaf #tfar
2014. máj. 27. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott. hosszútávon leépíti az embert
2014. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kezeltesse magát, pisiltesd gyakran drogtesztre és ha bukik lapát!
2014. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vagy te is rászoksz

vagy lépj le csak az idődet és az energiádat vesztegeted

2014. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de én eleve össze se jönnék olyan emberrel, aki pl. füvezik, ráadásul rendszeresen. Van, aki meg tud változni, de ahhoz komolyabb ráhatás kell sok esetben. A te döntésed, hogy akarod-e folytatni ezt a játszmázást, vagy mondjuk otthagyod.
2014. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd be a szavad, és hagyd ott, te biztos jobban jársz, és talán ő is ráébred, hogy mit veszíthet.
2014. máj. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a csaj vagy a fiú ?

Nálunk is hasonló volt, de szerencsére a csajom nem ennyire volt benne, még mindig kaparom ki abból a szarból, amiben van...

2014. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán genyónak tűnik elsőre, és ügyesen kell csinálni, hogy ne derüljön ki te voltál, de jelentsd fel amikor tutira tudod, hogy be van tépve.

Van egy ismerősöm, aki egészen két évvel ezelőttig elég kicsapongó életet élt. Rendszeresen füvezett, akár munkahelyen is (közben jó állása volt, jól is keresett), egyetlen bulira sem mondott nemet még akkor sem, ha fél órát tudott csak aludni, mielőtt munkába indult reggel.

Aztán egyszer hárman voltak betépve egyikőjük lakásában, amikoris egyszer csak jöttek a rendőrök kutyákkal, álarcos-géppisztolyos kommandósokkal, és falhoz kenték őket. Végül az egyik egyetemista vitte el közülük a balhét, elterelésre kellett mennie. A többiek dolgoztak, őket azonnal kirúgták volna egy ilyenért, a srácnak kevesebb volt a kockáztatnivalója.

Kiderült a szomszédok megunták a bulizást és a folyosón terjengő fűszagot, és feljelentették őket de úgy, hogy azt mondták, fegyveres embereket láttak ki-be járkálni a lakásból. Nyilván ezért jött az egész TEK, nem csak két járőr.

De a céljukat elérték! Az ismerős lány és az öccse (aki elvitte a balhét) azóta (!!) nem téptek és nem is akarnak, irtózatosan tele lett a gatyájuk emiatt a rendőrségi herdehurca miatt.

A lánynak pedig azóta élettársa van és egy alig pár hetes egészséges kisfia, az öccse is elvégezte az egyetemet és dolgozik szépen.

Volt osztálytársam még 14 éves korában került kapcsolatba olyanokkal akik rendszeresen tépnek, 18 éves srácokkal. Egyik este neki, a (14 éves) lánynak hamarabb haza kellett mennie, mert a szülők nem engedték el későbbi buszig. Másnap tudta meg, hogy a rendőrök fülest kaptak, és az ottmaradókat bevitték, az egyikük nagy mennyiség birtoklása miatt pár hónapot börtönben is volt. Ő ekkor jött rá, hogy mekkora mázlija volt, hogy pont akkor nem volt ott (iszonat botrány lett volna otthon, náluk, ha a szülőknek kell hazavinni az őrizetből...), és elhatározta, hogy él ezzel a második eséllyel, azóta ő sem füvezik.


Szóval megpróbálkozhatsz ezzel, mint "traumatikus élménnyel", hátha kibillenti a barátodat.

2014. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!