Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a viselkedését? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a viselkedését? 18/L

Figyelt kérdés

Az egyik közeli haverom mindig ugy hív hogy cuncika meg cica meg hercegnőm...Mindig megölel meg nagyon közvetlen aranyos velem.

Ez csak baráti közeledés vagy elképzelhető hogy többnek szánja?


2014. máj. 28. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretne egy csillam ponit toled. Ez nyilvanvalo.
2014. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezned. Persze csak akkor ha te is szeretnéd, hogy több legyen, mint barátság.
2014. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez az elso kérdésem. Nem tudom hogy miert kell leoltani azert mert mást is hívnak igy mint engem.
2014. máj. 28. 14:44
 4/5 A kérdező kommentje:
De èn nem akarom hogy több legyen ezért félek hogy ő többet akar tőlem mert az kínos lenne
2014. máj. 28. 14:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig valószínű...

beszélgess vele.

2014. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!