Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a viselkedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedését?

Figyelt kérdés

Az van, hogy barátnőmmel bulizni mentünk. Mondta, hoz pénzt, hozott is 2 ezret.

Jó, én vagyok a fiu, nekem kell többet fizetni, de nemértem hogy ezt miért csinálta...

Ugye vettünk piát, mi fizettük az egészet a barátnőjével, aztmondta majd ad bele. OKS. Ittunk, minden, ő ugye vett cigit, evett egy hambit, és alig maradt pénze.

Ergo magára elverte a pénzt, és a közösbe semmit sem adott.

Beszéltem ismerőseivel, aztmondták, hogy mindig ezt csinálja, hogy magára költi a lovét amit kap.

Mikor felhoztuk neki, hogy legalább egy egy kolára meghívhatna minket, kiborult, hisztit csapott, hogy "persze az ő kis pénzére vagyunk rászorulva, merhogy mi már keresünk pénzt, jobban megy nekünk, és mié akarjuk elvenni a kis pénzét" Daccból kivágta az asztalra a lovét,és elviharzott....20 perc után került erő, a bnője ment érte, a wcbe sírt...:S

Még neki áltt feljebb, hogy miaz, hogy kell a közösbe pénztadnia..merhogy ő nem is keres meg semmi...

De akkor is, annyi legalább lett volna bennem, nah hülyék ittvan 500 ft ennyit tudok adni...köszi...megértettük volna, és semmi baj nem lett volna.

Most ha nézem az ő szemszögéből, hogy ritkán kap pénzt (havi egysze max) bulira, nem megy nekik jól, és megértem hogy vesz egy hambit, mert megkívánta, mert ugye a buli az arro szol, hogy jolérezd magad.

DE arra nem gondol, hogy mi is akik dolgozunk (mellesleg mi is a bnőjével diákmunkából vagyunk csak) nekünk is pénz a pénz....., megdolgozunk érte, és nem azé dolgozunk, hogy rá költsük az egészet...:S

NAgyon meginogtam ez miatt a kacspolatunk terén, és nemtudom mi legyen...mindig hangoztatja, hogy nema pénz a fontos, mert akkor nem lenne velem...de ugyérzem pedig neki az számít csak, hogy mindig legyen aki meghívja, vesz neki cigit....valamiylen szinten elvárható, mert én vagyok a barátja, nade hogy mindig...és ő soha semmit nem ad vissza...ha van pénze akkor meg magára költi...:S

áhh.....:S

19/F

18/L

majdnem 3 hónapja vagyunk együtt


2011. okt. 12. 09:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocs..:S nagyon hosszú lett..:S
2011. okt. 12. 09:04
 2/14 anonim ***** válasza:
bocs... kidobnám, rondán mondva pics@n rúgnám... ki ne használtasd már magad haver!
2011. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
csak az az egy baj, hogy szeretem...:S beleszerettem, ennyi idő után is...és nagyon..:S Az Ő oldaláról is ígyvan, nagyon imád annyira, hogy ezt megjátszani már nemlehet...
2011. okt. 12. 09:10
 4/14 Smartguy86 ***** válasza:
Tehát szerinte az tök rendben van, hogy ha te többet keresel, akkor többet is költs. A barátnőd nem tud bánni a pénzzel, és még önző is. Dobd ki, mert ebből kapcsolat is nehezen lesz, házasságtól meg az úr mentsem meg egy ilyennel... :D
2011. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 napietus ***** válasza:

tipikus "ami a tietek az enyém is, de ami az enyém ahhoz semmi közötök" hozzáállás. az ilyen ember nagyon unszimpatikus, havernak is, hátmég barátnőnek. plusz hisztis is. lapát.


29/n

2011. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 napietus ***** válasza:
jaj, tudtam, hogy ez jön..."de szeretem" akkor meg tűrj, és halgass. zsebbe nyúlni, káromkodni, de azt is csak a fogad között, nehogy meghallja ez a kis tarhálógép és megsértődjön a kis lelke.
2011. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:
Etus - az a baj, hogy ezek az emberek nem szerelmesek valójában, csak kiszolgáltatottak. Annyi, de annyi kérdésnél látom ezt, hogy "de szeretem", aztán kiderül, hogy az illető csak rá van utalva a másikra, vagy egyszerűen annyira kényelmes, hogy a megszokott nemi szervről nem pattanna le, inkább szop...
2011. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

de akármilyen hülye..akkor is szeretem...és csak azért nem tudom megtenni, hogy kidobjam, mert látom rajta hogy ő is szeret...hogy viszonozza a szeretetet...sőt...még többet próbál adni belőle mint én..és ez azért nekem sokat jelent.

Akkor barom vagyok, hogy kihasználtatom magam...de egyszerűen nem tudom megtenni hpgy kidobjam...

2011. okt. 12. 09:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennyi. Te feltetted a kérdést, a többiek tanácsot adtak, nem akarod megfogadni. Nincs már miről beszélni. Szereted, nem akarod kidobni, együtt maradsz vele és fizeted a nagy pénzeket. Remélem legalább az ágyban ultra-mega-hiper-szuper kielégítő a csaj.
2011. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:
nem is az anyagiakról van itt szó, de maga ez a mentalitás nagyon gáz.
2011. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!