Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg próbáljam ki békíteni őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg próbáljam ki békíteni őket?

Figyelt kérdés

Az exem haverjával vagyok együtt részben ezért is nem tartják már a kapcsolatot mi már 9 hónapja vagyunk együtt exemmel meg csak pár napot csak sokáig probálkoztunk valahogy nem illettünk össze de érzem a barátomon hogy hiányzik neki .. ma is említette vagy is célzott hogy eszébe jutnak a régi emlékek meg jó lenne újra össze járkálni valakivel .. valami közösség és hát arra gondoltam hogy háta mögött cselekszek és beszélek a z exemmel és meg próbálom kibékíteni őket el hívnám az exemet a mostani barátnőjét és én is ott lennék meg barátom.. meg ebbe a társaságban benne volt még egy testvér pár és őket is elhívnám.. bár egyszer be jelőltem az egyiket már azt hitte hogy probálkozni akarok.. szerintetek??


szerintetek jó ötlet lenne ?


2014. máj. 28. 16:37
 1/2 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de elég kuszán van megfogalmazva. (El kellett olvasnom 2-szer, hogy értsem... :D)

Hát... szerintem ne a háta mögött cselekedj, kérdezd meg, hogy ő benne lenne-e, elvégre mindenkinek szüksége van társaságra.

2014. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne ugraszd összes őket... ha már ilyen gáz vagy, hogy "házinyúlra lősz". Maradj nyugton, és szégyelld el magad.
2014. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!