Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan h lelkitárs?

Figyelt kérdés
Sztem már mindenki vagy legalább is a többség, már átélte azt a bizonyos első szerelmet. Aki megnevetette őket, akit tényleg nem tudunk elfelejteni soha. De ez vajon létezik? Létezik h valaki úgy megfog h mindenkibe őt keresed? Hogy tudod.. számodra ő volt a legjobb.. pár hónapja lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, azóta 6 fiut utasítottam el. Mert az ex 'szelleme' él még bennem. És én hülye várom h jöjjön.. de tudom h nem fog.
2014. máj. 28. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Létezhet több is.
2014. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bukor Peti ***** válasza:
tuti, hogy létezik
2014. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik, de a te esetedben ezt nem tudhatod pár hónap eltelte után. Ha első szerelem, akkor meg pláne nem...ez mindig is fontos marad, mert első volt, megtapasztaltál életedben először egy olyan érzést, amit mástól akkor még nem kaptál.

Én is ugyanilyen helyzetben voltam, 2 évig tartott az első kapcsolatom, így utólag belegondolva nem volt tökéletes, de akkor mindketten lelkitársnak tartottuk magunkat, befejeztük egymás mondatait, tudtuk, hogy mire gondol a másik, de tényleg, nagyon kiszámíthatóak voltunk egymás számára, szinte együtt léteztünk, ahogy mondani szokták: két test, egy lélek. Kb. 3 évig ringattam magam ebben a hitben a szakítás után, hogy soha nem lesz jobb. Az alatt a 3 év alatt volt egy kapcsolatom is, amiben szintén az első kapcsolatomat kerestem, mert azt sokkal jobbnak gondoltam, de szimplán csak azért, mert a második srác nem illett hozzám.

Azóta eltelt még 2 év, új kapcsolatban vagyok, és rájöttem, hogy minden, ami eddig volt, semmi volt ahhoz képest, ami most van. Egész egyszerűen fel kell nőni egy kapcsolathoz, és ha akkor találod meg azt, akire szükséged van, akkor az lesz a lelkitársad...de nem feltétlen az első szerelem, az csak egy szárnypróbálgatás, de idővel (sok-sok idővel) később jöhet sokkal jobb. Úgyhogy fel a fejjel, lesz ebből kiút, csak türelmesnek kell lenni...nem kell leállni mindenkivel, ismerd meg magad, tanulj, legyél a barátaiddal, ismerkedj jobban a világgal, és szembejön majd az, aki mindent visz. :)

2014. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van olyan, és nekem pont vele nem jött össze...
2014. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!