Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » SOS válságban az 5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS válságban az 5 éves kapcsolatom! Hogyan menthetném meg?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve vagyunk együtt a párommal. Sajnos az elmúlt fél év-1 évben nagyon elrontottam a dolgokat, egyfolytába veszekedtem vele, irányítgattam meg nagyon sok csúnya dolgot mondtam neki, és nagyon sok durva veszekedésünk volt. Tudtam,hogy zavarja a dolog, engem is zavart, de azt nem tudtam, hogy ennyire komolyan megviseli. Sose mondta, hogy ennyire komolyan nem bírja elviselni, ha pl fél évvel ezelőtt szólt volna akkor nem jutottunk volna idáig... Csak az a baj velem is hogy nagyon hirtelen haragú vagyok és olyankor sok olyat mondok amit nem is gondolok komolyan, csak bántani akartam, de kb fél óra után már meg is bánom...


Egyébként nagyon jó volt eddig a kapcsolatunk, igazi lelki társai voltunk egymásnak, iszonyat erősen kötődtünk is egymáshoz, meg nagyon szerettük egymást,de Ő már azt mondja nem szeret, nem kötődik és hogy szenved ettől az egésztől, meg nem érzi jól magát velem... Volt 2 hete egy nagy veszekedésünk és akkor átbeszéltünk mindent és akkor mondta ezeket először. Kértem tőle egy hónap haladékot, hogy próbáljuk meg megjavítani, hogy nem fogok veszekedni stb. De ugyanúgy veszekedtem vele mindennap mert én hülye állandóan kérdezgettem, hogy "még mindig ürességet érzel? na jobb már?" és amikor negatív választ adott akkor mindig felment az agyvizem....


Most volt ma megint egy kisebb veszekedés és azt mondta, hogy nagyon rossz ez így neki, meg hogy úgy érzi nem is fog javulni (meg nem is akarja? ), mert hogy én már annyi esélyt kértem és soha nem éltem vele... De meggyőztem hogy adjon még egy legutolsót és most tényleg megváltozok... Azóta tényleg teljesen máshogy viselkedem és reménykedek, hogy sikerül újra feléleszteni a szeretet és a kötődést... Kaptam 1 hetet arra, hogy javuljon a helyzet! Ha nem javul vagy romlik (mármint az ő érzései irántam), akkor elhagy.


Kérlek segítsetek, hogy mit tegyek, hogy helyrehozzam??

Mert én nagyon szeretem, és szörnyen megbántam az összes hülye felesleges veszekedést, és én már évek óta Őt tartom a tökéletes páromnak, a lelki társamnak, az egyetlen ember aki fontos nekem igazán, csak vele tudom elképzelni a jövőmet életemet...


Ha Ő nem lenne, akkor az életem minden szempontból rosszabb lenne. Ha már arra gondolok, hogy ennek vége lehet, akkor rengeteget sírok (naponta többször :( ), élni sincs kedvem (sajnos kicsit szuicid vagyok), Ő az életem, és nagyon fáj, hogy pont én saját magam rontottam el az egészet... Bármit megtennék, hogy minden jó legyen!!


Fhuu kicsit hosszú lett :(

Segítsetek kérlek!

Előre is köszönöm :)


22/L



2014. ápr. 27. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Vagy ő is hirtelen haragú, vagy pedig nem vagy neki fontos eléggé... Szerintem ezt beszéld meg vele, hogy melyik, és ha az utóbbi, hagyd el te őt. Tudom, milyen nehéz, de fiatal vagy, és ha így van, az igazi még vár Rád :)
2014. ápr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Beviz Elek ***** válasza:
a kanokat két helyen kell megfogni...
2014. ápr. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tanulj meg tízig számolni. Na, nem matematikailag, hanem mielőtt kinyitod a kicsi szádat (kivéve, ha a farkát kívánja beletenni.. akkor nyisd azonnal :D)


Ez pont elég idő arra, hogy átgondold, mit mondj neki, és hogyan. Ilyenkor higgadj le, inkább menj ki levegőzni kicsit, menj vissza, öleld át, és mondd neki, hogy szereted. Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Te mindannyiunknál jobban ismered, nyilván, jobban is tudhatod, hogy mivel lehetne kiengesztelni

2014. ápr. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Idáig ő volt maga mr. Türelem. Túlságosan is türelmes volt velem, néha lehet keményebben le kellett volna teremtenie... Na de nem Őt akarom hibáztatni, én tehetek róla, hogy sokszor bolhából elefántot csináltam...


Kedves 3.: Igen ezt fogom tenni, jobban átgondolok mindent mielőtt kimondom, mérlegelni fogom, hogy megéri e a veszekedést vagy sem.

Az, hogy mivel engesztelhetném, még nem találtam ki. Ma is szeretkezni akartam, de azt mondta nincs hozzá kedve, meg ilyenek... hát mondanom se kell hogy előadást csináltam ebből is... Én hülye! :( Szerintem talán az segítene ha tényleg nem b*sztatnám és adnék neki több szabadságot meg nem féltékenykednék... Ő vízöntő, de teljesen! Fontos neki a szabadság, csak eddig nem vettem komolyan. Én meg kos vagyok, vagyis: indulatos, irányító stb..

2014. ápr. 27. 00:56
 5/10 anonim ***** válasza:

A horoszkópokat ne keverd bele, semmi köze hozzá. Volt egy barátnőm, nagyon szerettem. Számomra nagyon keveset szexeltünk, nem egyezett a libidónk. Más okok miatt elindult a kapcsolatunk a lejtőn, ő ezt szexszel akarta kompenzálni. Na, két óra után rájöttünk, hogy ez nem megy... egyszerűen nem kívántam tudat alatt. Ez teljesen normális.


Legyél vele megértő, türelmes, várd meg, hogy lenyugodjon, és majd utána...

2014. ápr. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szörnyű azt hallani tőle, hogy nem érez semmit, meg hogy szerinte nem fog változni meg ilyenek... Néha úgy érzem, hogy ezeket a dolgokat rendesen még be is beszéli magának..
2014. ápr. 27. 00:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Csodálkozol? Én is feladtam már minden reményt anno.


Ülj le vele beszélni. Röviden, lényegre törően. Mondd meg neki, hogy szereted, megpróbálsz normálisabban viselkedni, de nem lesz egyszerű, és a segítségét kéred. Találjatok valami módot arra, hogy pozitív visszacsatolást kapj, amikor normálisan viselkedsz.

2014. ápr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hisztis nőktől ments meg Uram minket!
2014. ápr. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kedves kérdező:nekünk is kb 5 év után volt hasonló problémánk,de megbeszéltük a dolgot és végül sikerült helyrehozni.Azóta eltelt 9 év ,és még mindig együtt vagyunk,de most újra problémák vannak.
2014. ápr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi 6. évnél járunk (olyan igazi elvagyunk kapcsolat) Most olyan az egész mint a hidegháború, szinte alig vitázunk, tesszük a dolgunkat.. néha kicsit leoltsuk egymást. Ahogy ő is úgy én is inkább kerülöm a vita helyzeteket, pedig tudom ez nem egészséges, mert egyszer úgyis kitör aminek ki kell :(
2014. ápr. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!