Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van-e értelme a távkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme a távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves leszek és van egy srác akivel nyáron találkoztunk és eddig még senkibe se szerettem bele így. Rettentően hasonlítunk és szinte mindenről ugyan az a véleményünk, nagyon jól kijövünk. Többször is írta, hogy eljön hozzám, de nekem nem volt jó egyik időpont sem és a távkapcsolattól is tartottam/tartok. Viszont ahogy telt az idő hiába jött be több fiú is, egyszerűen nem tudok egy srácra se úgy gondolni, mint pár ezen az egy srácon kívül, pedig már több mint fél év is eltelt. Egyébként 250 km-re lakunk egymástól.

2014. febr. 20. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Van. Ez a távolság leküzdhető, főleg, ha szereted. :)
2014. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közöttünk 200km távolság van. 6 éve vagyunk együtt, ebből 4 távkapcsolat és jól megvagyunk :) Szóval szerintem hajrá ;)
2014. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egy szerelem igazi, nem a távolságon fog múlni :) Ha pedig nem illetek össze, akkor legalább hamar ki fog derülni, és tovább kell állni. Ha mindketten úgy érzitek, hogy szeretitek egymást, és van elég erőtök megpróbálni, mindenképp meg kell :) Akik pedig írják, hogy úgyis megcsal... Ha így lesz, akkor nem a távolság miatt, akkor ha egymással éltetek volna sem működött volna. Ez az én véleményem. :) Remélem segíthettem :) 17/f
2014. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értelme van.Például ha a kapcsolat nem működik közelben éléssel akkor távolságban még működhet.
2014. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Értelme van az.biztos de nekem eddig mind a kettő ami

volt az pofára esés lett de ott egy országhatár is elválasztott minket.

2014. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már 7 hónapja vagyok egy távkapcsolatban,havonta egy hétvégét együtt töltünk. Volt, hogy többet attól függ,hogy-hogy vannak a szünetek. Majd érettségi után tudunk közelebb lakni egymáshoz. (18vagyok) Előtte nekem nem volt baratom , egyszeruen nem akartam. Miután már komolyabbra fordult a helyzet vhogy olyan fiúk akartak velem járni akik nekem régebben nagyon tetszettek, de vhogy már nem érdekelt. És van értelme ,ha mindaketten szeretitek egymást és kitartottok :) Ha érdekel vmi akkor írj rám nyugodtan. :)
2014. febr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rajtatok múlik
2014. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, elég sokat segítettetek :))
2014. febr. 20. 22:43
 9/9 anonim válasza:
látom mindenki lelkesítő hozzászólásokat írt, de nekem más a véleményem a távkapcsolatról. nagyon sajnálom, de SZERINTEM a távkapcsolatos dolog nm működik. mondjuk ti elég közel laktok egymáshoz (nincs Amerika-Európa közötti hatalmas távolság), szóval nálatok működhet
2014. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!