Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, egy új kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, egy új kapcsolatban mennyi idő után szexeltek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ

18 évesen 1 hét után ( megcsaltak azért lett vége)

19 évesen 4 hónap után

21 évesen 3 hét után ( ha rajtam múlt volna 1 hét után) --> utána nem volt más, ő a férjem


27/n

2014. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szüzességem elvesztése előtt fél évet vártunk a párommal, azóta, 4 éve együtt vagyunk. Egy új kapcsolat ha szóba jönne, bár nem tervezem, nyilván jóval korábban történne meg, de akkor is 1-2 hónap után... idegennnel nem bújok ágyba, én ilyen vagyok.

22 N

2014. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Partnerfüggő nálam. Volt, akivel azonnal, az első randin, van, akivel pár nappal később :D De max. egy hónap nálam.
2014. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen attól függ, hogy hogy érzem magam vele. Amúgy 2-3 hónap.
2014. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Attól függ. Ha korábbról is ismerem az illetőt, vagy baráti körbe tartozott, akár első-második találkozó alkalmával is.

Ha előtte nem ismertem, akkor pár hét, de függ attól is, mennyire szimpatikus.

Mondjuk én sosem hívom kapcsolatnak az olyan kis kapcsolatocskákat, ahol még szex nem volt. Ahhoz, hogy én valamit kapcsolatnak hívjak, több hónapnyi ismerkedés és közös programok kellenek. Nyilván ez alatt szexelek is.

2014. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-3 hónap
2014. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szüzességemet 4 hónap után vesztettem el 19 évesen.


Aztán változó volt.


2. még 19 évesen 2. randin, 1 hét után, 10 hónapos kapcsolat volt


3. 22 évesen chates ismerkedés, 5 hónap után az első randin. (Nem jöttünk össze, mert a szex után bevallotta hogy menyasszonya van.


4. 23 évesen 3. randin, 2 hét után, 1 hónapos kapcsolat volt


5. 24 évesen netes ismeretség 3 hónap után 1.randin (nem jöttünk össze végül, mert csak szexkapcsolatot akart)


6. 24 évesen 1 hónap után, másfél hónapos kapcsolat volt


7. 24 évesen 3. randin, 2 hét után, és ő lett a férjem. 4 éve vagyunk együtt. Másfél év után házasodtunk. 28N

2014. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szüzességem elvesztéséig 3 hónapig jártunk.


---


A mostani páromat pár hónapja ismerem. Az első találkánk után 1 héttel lefeküdtünk.


Amúgy szerintem ez partnerfüggő :) És attól függetlenül,mert nem történik meg a járás után 1 órával,mindkét fél akarhatja. Csak ugye sok nő (,köztük én is) várna vele,hogy ne tűnjön cédának.

2014. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kétszer volt olyan, hogy a második randin. De utána ott is hagyott a srác (az egyiket akkor ismertem meg, a másikat régóta ismertem).

Egyszer 1,5 hónap után. Abból lett egy 8+4 hónapos kapcsolat.

2014. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig én kellett várjak a fiúra, úgyhogy rajta múlik.
2017. márc. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!