Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, én is neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, én is neki, de ő foglalt. Lehet erre esély?

Figyelt kérdés

Ő 21 én 17. Sajnos a legnagyobb probléma, hogy egy 2 éves forma, kislánya is van, állítólag véletlen csúszott be. A csajjal kb 3-4 éve lehetnek együtt. Sokat beszélgettem a fiúval, kiderült, hogy kölcsönös a szimpátia, de hát neki családja van. Nekem meg se fordult a fejemben, hogy szétszakítsak egy családot, én nem fogok rámászni a srácra, csak is úgy mennék bele ha előtte ő megbeszélne mindent a barátnőjével. Szerintetek még úgy is gáz lenne? Próbáltam elfelejteni, de nagyon belezúgtam. :( Meg így képtelenség, hogy egyfolytába arra jár amerre én, néha azt hiszem követ.

Mit csináljak? :/


2014. máj. 17. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen egy önző kis rbanc vagy, te találsz ezer másikat, a gyereknek nem lesz másik apja.
2014. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ha önző lennék nem itt tartanék ahol most...

Az lehet, de ha nem szereti a nőjét úgysem fogja leélni vele az életetét hisz nagyon fiatal. Attól még a gyereknek apja marad.

2014. máj. 17. 20:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ki az életükből. Ezt a srácot eleve kezeld tabuként. Ha te lezárod ezt magadban, ő is kénytelen lesz hozzád idomulni, és remélhetőleg mindenki továbblép. Még nagyon fiatal vagy, nem kell már most ilyesmikbe bonyolódnod, persze később sem kellene.
2014. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és ne r*bancozz le ha nem ismersz! Köszi.
2014. máj. 17. 20:28
 5/11 A kérdező kommentje:
2. köszi az értelmes választ.
2014. máj. 17. 20:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó lesz szerintem. Hátha becsúszik neked is tőle egy, aztán 3-4 év múlva már téged sem szeret majd úgy, és hát még akkoris fiatal, és megint rácuppan valami kis agyatlan ribizli. A megcsinált csajok gyerekei meg majd jól eljátszanak egymással, hisz féltestvérek, közös lesz apuci.

Bámulatos, hogy milyen gyönyörű jövőképed van. Aztán majd valami balek meg fogadjon el téged gyerekestől és nevelje más gyerekét. Ami valószínűbb, hogy majd összejössz olyan apukával, akinek szintén van gyerekei, de nem szereti már úgy az asszonyt. Micsoda romantikus jövőkép. Csak gratulálni tudok. :)

2014. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyi infó bőven elég volt ahhoz, hogy tudjam, hogy rbanc vagy. De látom fel sem fogod amit írtam. Találkozzanak hétvégente, mert mindenképp meg akarod bszatni magad vele, ez tökéletesen belefér az önző rbanc definíciójába. Egy dolog biológiai apának lenni, más dolog apának lenni.
2014. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok r*banc! Ha ennyi infó elég volt a megállapításra marha jó emberismerő lehetsz. :)
2014. máj. 17. 20:43
 9/11 A kérdező kommentje:
#6 nekem nem lesz gyerekem...
2014. máj. 17. 20:45
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nekem meg se fordult a fejemben, hogy szétszakítsak egy családot, én nem fogok rámászni a srácra, csak is úgy mennék bele ha előtte ő megbeszélne mindent a barátnőjével."


Te nem akarod megbeszélni ezt a barátnőjével vagy a kisgyerekével? Mertha ők is benne vannak, hogy szét menjenek és a gyerek apa nélkül vagy mostoha apával nőjön fel, akkor teljesen rendben van a dolog. A gyerekének illetve a gyermeke anyjának miért nem számít a véleménye?

Igenis szétszakítod őket, és belerondítasz a családi idillbe, mindamellett, hogy apucit sem kell félteni, ő is megéri a pénzét akárcsak te.

2014. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!