Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire "súlyos"? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire "súlyos"? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kikezdett egy közös ismerősünk, szexet akart tőle, egy harmadik fél tudta csak leállítani.

Ezután az illető engem kezdett becsmérelni.

(én nem voltam jelen)


A helyemben mit tennétek miután megtudtátok ezt?

Kicsit bővebben annál,hogy "leütném".(ha volt ilyen akár azt is elmesélhetitek)


Én tudom mit fogok csinálni, de érdekelne,hogy ki mit mond, mert most ideges vagyok és segítene a kívülállók véleménye is.


2014. máj. 28. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mármint meg akarta erőszakolni? Akkor fel kell jelenteni a rendőrségen.
2014. máj. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarta csak erőszakoskodott, úgyis mondhatjuk,hogy túl "rámenős" volt.
2014. máj. 28. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Á szerintem hagyjad, nem akart az rosszat senkinek szerintem. Így a leírás alapján olyan alaknak tűnik, aki a légynek se tudna ártani. Túlreagálod!
2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de úgy elküldtem volna a jó k... anyjába, hogy biztos békén hagyott volna.
2014. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!