Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tehát, barátnőm nagyon régen táncolt, de egy baleset miatt befejezte.. most nem rég én mondtam, hogy kezdje újra ( folyamatosan mondta, hogy kár, hogy ez történt ) jó, el is kezdte.. viszont most épp valami páros táncuk van és eléggé furcsának tartom, hogy mindig azzal a sráccal van... mikor hívom azt mondja, hogy nem ér rá próbálni megy, mikor oda megyek hozzájuk azt mondja, hogy pont most megy el próbára, megkérdezem, hogy mi volt suliban, mondta, hogy egész nap a sráccal volt és beszélgettek a régmúltról... nagyon gáz, hogy féltékeny vagyok? meg se kérdezi, hogy velem történt-e valami vagy egyéb... veszett már ez a kapcsolat? Nektek mi a véleményetek erről ?
2014. máj. 24. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ő leszar akkor probáld ki h nem keresed nem hívod...ha ezt csinálja biztos h nem véletlen.

nekem egyszer azt mondták."hagyd a g...be majd lesz másik oszt jouvan" és tényleg lett másik

2014. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!