Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja mindig azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindig azt, hogy majd kialakul? Legyek türelmesebb?

Figyelt kérdés
Már egy éve ismerjük egymást. 27 éves nő vagyok, ő már 35 lesz. Közel lakunk egymáshoz, de nehezen tervez. Én korán kelek, sokat dolgozok, ő későn kel, alig dolgozik, vállalkozó. Mikor felhozom neki, hogy miért vagyunk keveset együtt, és miért nincsenek már közös programok, folyton azt mondja, hogy mert sok a dolga. Miközben már délután 4 után szabad, mindenre van ideje, de rám nem. Sokszor azt is a fejemhez vágta, túl messze lakok tőle, és az neki fárasztó, hogy átjöjjön hozzám (nincsen távolság, egy városban élünk). De mindig én megyek, ha mégis jön, nyavalyog. És folyton azt kell hallgatnom, hogy türelmetlen vagyok. Pedig mikor napokra eltűnik, azt már fel se hozom neki. Kb. 4 hónapja lett ilyen.
2014. máj. 29. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez maximum alkalmi kapcsolat,ha ritkán találkoztok...


Nem kellesz neki eléggé :(

2014. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egy férfinek kellesz, és szeret, és akarja azt a kapcsolatot, akkor nem vagy nyűg neki.


Amikor én megismertem páromat, és összejöttünk, akkor még katona volt (akkor még volt sorkatonaság), és MIATTAM utazott naponta/két naponta 50 km-t, hogy este 7-re odaérjen hozzám, és másnap hajnalban 4-kor keljen, hogy visszaérjen a reggeli sorakozóra.


Szóval az a helyzet, hogy igazából nem kellesz neki, hanem ha épp szüksége van fizikai kielégítésre, akkor áthív magához, de a kisujját sem mozdítja amúgy meg.

Lehet, hogy 1 vagy a sok közül...


30/n

2014. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom a többiek véleményét, sajnos az sem kizárt, hogy van is valaki más melletted, de hogy téged nem becsül meg, az biztos. Ha szeretne, minimum örömmel menne hozzád, hogy végre lát és együtt lehettek, a többi dologról nem is beszélve. Lehetne ennél sokkal jobb kapcsolatod is.
2014. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A"nem kellesz eléggé" tipikus esete.
2014. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az abszolút csak arra kellesz tipikus esete.
2014. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak arra használ hogy néha beléd ürítsen, de érzelmei nincsenek irántad. Én már azért szakítottam volna hogy morog, hogyha neki kell megmozdulni...plusz napokra eltűnik....


Ez a pasi éretlen egy normális kapcsolatra.

2014. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!