Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még van esély rá, hogy szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van esély rá, hogy szeretni fog?

Figyelt kérdés

Az egész fél éve kezdödött. Beleszerettem egy lányba és ö is belém (csak látásból ismertük egymást). Sajnos hülyeséget csináltam amivel nagyon megbántottam de megbocsájtott nekem, majd a 2. esélyt is elbasztam. Akkor megint megtudott bocsájtani viszont márcsak barátként tekintett rám. 31 -én kimegy a barátaival a városba mondtam neki, hogy kimegyek énis aztán aztmondta, hogy az egyik gyerekkel lesz (ezt a gyereket becézzük most Golyónak). A csaj már azthitte, hogy végre van valaki akit tud szeretni mikor meglátta "Golyót" egy másik csajjal akkor nagyon megutálta őt de mostanra (2-3napon belül) kibékültek. Golyóról tudni kell, hogy minden nap találkozhat a csajjal viszont én sajnos nem :(

Eddig mindig úgyvéltem, hogy van esélyem a csajnál de mikor mondta, hogy vele lesz akkor hirtelen nagyon rosszul lettem :S ezt nemtudom megemészteni! Ha látnám öket puszilkodni vagy "nagyon" jóléreznék magukat akkor már totál összeomolnák :S:(

Egy csaj iránt sem éreztem ilyent még sose...

én 15f, ő 15l


UI: Bocs elöre is a helyesírási hibákért (ha vannak) és hogy így sikerült leírnom a kérdést de nemis tudtam, hogy valójában mit is szeretnék kérdezni, mert annyi mindent nemértek!


2009. dec. 30. 21:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Az UI -ban úgyakartam érteni, hogy nemtudom másképp leírni a kérdést ezért lehet, hogy nem épp lényegretörö a kérdés maga.
2009. dec. 30. 21:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak ^^...Nah a kérdésre térve ,Végülis Esélyed van rá tudod a remény hal meg utoljára..De ha együtt lesznek mint egy pár akkor ne menj ki velük bulizni így nem fogod látni ,ha jól érzik magukat.Menj mással...Te is keress vmi csajt..Késöbb meg majd kiderül mi lesz.
2009. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!