Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megismerkedés után mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megismerkedés után mennyi idő múlva kell összeházasodni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha összeismerkednek (férfi-nő) akkor mennyi idő múlva házasodnak össze? Azért rögtön fél év után nem hiszem, hogy összefognak. Kb mennyi időnek kell eltelni? Nálatok hogy volt?

2014. máj. 29. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Amikor akarnak... Biztos van olyan is, aki fél év után teszi. Meg olyan is aki soha, mert totál felesleges felhajtás az egész.
2014. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én elhatároztam, hogy a lánykérésig minimum 3 év fog eltelni, mivel az előző kapcsolatomban nem sokkal előtte jött a törés. És ha belegondolsz, még akkor is tartogathat rengeteg meglepetést a másik.
2014. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor kell vele összeházasodni, amikor tudod, hogy vele akarod eltölteni az életed hátralévő részét, és örökké szeretni fogod.

Sajnos ezt elég sokan nem tartják be.

2014. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez az. Pont azért kérdeztem, mert először mindenki azt mondja a másiknak: Veled akarom leélni az életem, te vagy a nagy ő...

"holnap" meg már külön vannak.

2014. máj. 29. 21:44
 5/6 Bukor Peti ***** válasza:
van aki 1 év után házasodik össze
2014. máj. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály. Akkor amikor úgy érzitek. Illetve a pénzt is összespóroltátok arra az esküvőre amit szeretnétek. Mert szülők pénzéből élősködni nagyon gáz a saját esküvődön....


Mi másfél év után házasodtunk. Akkor én 25, a férjem 22 éves volt.


De pl az idősebbik sógornőm, meg a férje 8 hónap után házasodtak. Bár az a házasság úgy szar ahogy van. Orrba szájba megcsalják egymást....


Távolabbi barátnőm meg a férje 1 év után házasodtak 5 éve.


Volt osztálytársnőmet 3 év után vette el a férje, amikor terhes lett.


De nem is mindenki akar házasodni...baráti körben van egy pár akik bevallottan nem akarnak. Félnek az elkötelezettségtől. 6 és fél éve vannak együtt.


28N

2014. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!