Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan cserkésszem be ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan cserkésszem be ebben az eseteben?

Figyelt kérdés

Na szóval úgy kezdődött az egész, hogy megismertem egy lányt az egyetem oldalán. Egy ideig beszélgettünk majd miután randira hívtam többé nem válaszolt ezért meg kerestem az egyetemen. Arra hivatkozva, hogy barátja van elutasított. Ez volt úgy 8 hónapja.


Nem rég megtudtam, hogy már 4-5 hónapja egyedülálló. Hosszas gondolkodás után, úgy döntöttem felhívom. Nagy meglepetésemre ez úttal ismét válaszolt. Érdeklőtűnk kicsit kivel mi történt az elmúlt időszakban, majd meghívtam egy üdítőre erre ő arra hivatkozva, hogy most már túl késő van hozzá és hogy inkább beszéljük ez meg a jövő héten. Azt követő héten miden nap felhívtam háromszor a nap különböző szakaiban de csak 8 nap múlva válaszolt ekkor is csak szövegben, hogy "kérlek ne még hívj". Erre én kifejtettem egy másik üzenetben, hogy ez nem volt szép tőle, hogy egy rövid SMS-sel küld el.


Később megláttam a menzán de mindketten más társasságban voltunk ezért nem álltam fel az asztaltól, hanem az ő módszerét használva SMS-ben jó étvágyat kívántam neki ( kb. 10 asztaltávra ült tőlem szemben ) : "micsoda véletlen xxx-cy :). Látom te is itt vagy. Jő étvágyat kívánok neked." Ezzel csak azt akartam, hogy észrevegye, hogy ott vagyok ha eddig nem tette volna.

Hamar jött a válasz: "köszönöm de kérlek ne még írj nekem". Most akkor legközelebb mutogassak vagy mi :P ? (Tud valaki egy jó pantomimes képzőt ? ... na jó csak viccelek )


Egy szép, aranyos, kedves, okos lányról van szó, nem hittem volna, hogy valaha lakozok egy olyan lánnyal ki ennyire megfelelne az elvárásaimnak ( nem külsőre értem noha ez sem kutya :D ).


Szerintetek, hogyan kéne próbálkozzak, hogy végre emberszámba vegyen ? ... ,hogy legalább egy randimeghívást elfogadjon.


Voltátoké hasonló helyzeteben ami végtelen kitartással és akarattal sikerrel zárult ?


26f


2014. máj. 29. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már zaklatás! A lány a tudtodra adta, hogy nem vagy az esete! Fogadd el! Én félnék basszus!!!!
2014. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"kérlek ne még hívj"

"köszönöm de kérlek ne még írj nekem"


Mi ez? XD

2014. máj. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
miért lenne zaklatás, ha egyszer azt mondja beszelünk akkor elvárom, hogy felvegye a telót, ha meg nincs szándékában akkor jelezhette volna előbb ... honnan tudjam mit akar ha nem mondja ?
2014. máj. 29. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se keresd többet..
2014. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2-nek.


fura rövid kitekert megfogalmazású üzenetek amiben nem vagyok biztos, hogy ő írta lehetett a nem magyar anyanyelvű miden lébe kanál barátnője is.

( nekem úgy tűnik, hogy mindig irányítani akarja)

2014. máj. 29. 23:29
 6/7 anonim ***** válasza:
végül összejöttél vele? :)
2014. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen.


Csak egy szerenádot kellet adjak :). Volt is nagy csődület és nevetés :). Ez úttal egy vödör víz, (vagy egy bili húgy - egy filmben láttam) helyett egy feledhetetlen forró csókot kaptam.

Nem gondoltam volna, hogy valójában ő is ennyire romantikus, álmodozó természetű legyen mint én, sokkal jobb mint amit valaha is remélni mertem.


Winston Churchill szavaival élve "Soha. Soha. De Soha ne add fel".


[link]

2014. aug. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!