Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, h valaha belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, h valaha belém szeret?

Figyelt kérdés
A gimiben volt egy srác, akiért mindig is oda voltam, nem gondoltam, h vha lehet koztunk vmi, ugyanis, nagyon jó pasi volt, rádásra volt barátnoje. Szeptembertol egy egyetemre járunk, a koleszban a szomszédom. Ahogy bekoltoztunk elkezdett másként viselkedni irántam, azt állította, h már nem akar semmit a barátnojétol, akivel már 2,5 éve egyutt van. Elkezdodott kozunk egy érdekes titkos viszony, megegyeztunk, h "szórakozunk" egyutt mást nem. Eleinte nekem is megfelelt, de idokozben, beléestem. Tudtam, h nem szakított a barátnojével, ennek ellenére kitartottam ebben a "kapcsolatban." Tudni kell errol a fiúrol, h lelkileg nagyon instabil, vágyik a biztonságra, a szeretetre. Gondolom ezért is kereste nálam a vigaszt, mikor 230 km-re volt a családjátol. Tobbszor megbeszéltuk, vége, ennek ellenére, saját bevallása szerint "nem bírta abbahagyni". Erzem, h vonzódik hozzám, és érzelmileg sem vagyok kozombos számára. Tudom, h hihetetlenul gyenge, és nem akarja elveszíteni "megszokott, biztonságos" kapcsolatát. Azt is tudom, h felesleges egy ilyen pasi után futni, de nem tudom kitorolni a gondolataimból... mit gondoltok??
2009. dec. 31. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is írtad, hogy csapongó, úgyhogy lehet nem te voltál az első ilyen kalandja. Ha neked megfelel, hogy csak pótcsaj vagy, akkor legyen úgy, de azt tudnod kell, hogy ha te kerülnél a nyeregbe, akkor téged is megcsalna, mint most a bnőjét.
2009. dec. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen!Ez igaz!Ha egyszer már megtette akkor semmi nem tartja tőle vissza hogy mégegysze megtegye!Am én is hasonló helyzetbe voltam, csak mi sokkal fiatalabbak vagyunk...xal ismerem az érzést.n Szerinteme is töröld, mert az csak fáj.Szórakozz vele, néha csak havernak tekintsd!Jobbat télleg nem tok mondani:)
2009. dec. 31. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy neked rossz érzés tudni, hogy melletted a barátnőjével is van. Ez egyikőtökkel szemben sem szép, így válasszon, ettől jobb lesz neki is. Tisztázza az érzéseit. Mond el neki, hogy te nemcsak szórakozol vele, neked mély érzéseid vannak. Mond el, hogy hogyan érzel, részletesen.
2009. dec. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!