Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miert nem tudtok szemtől szemben azt kimondani hogy vége? Miert van az hogy telefonon keresztül teszitek ezt, és aztan szenvedtek ti is?

Figyelt kérdés
Az én barátnőm szakitott velem 2 hete telefonon keresztül,holott szeret,de a kapcsolatban csak szenved...miert nem tudja elmondani nekem szemtől szemben hogy vége?? utana hivtam őt 5 napjara ra,es azt mondta hogy sokat sir,es sokat lefogyott....
2010. aug. 26. 21:31
 1/9 anonim válasza:
Szerintem elég paraszt dolog telefonon szakítani. De lehet, h nyomós oka van.
2010. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja nyomós oka van.. de akkor miert keres meg mindig? és ha hivom akkor felveszi a telefont nekem.. még menekül elmegy ki Amerikaba.. fülig szerelmes volt a lány belém most meg telcsin keresztül szakit velem....
2010. aug. 26. 21:39
 3/9 A kérdező kommentje:
komolyan írom nem értem a nőket...hiába volt már vagy száz barátnőm,meg szeretőm de sose tudtam őket megérteni....
2010. aug. 26. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:

A pasikat is nehéz megérteni velem 2 soros e-mailben szakított egy pasi. Amúgy nem hiszem hogy elöled menekül,

lehet hogy az amerikai lehetőség többet jelent neki nálad és ezt tényleg szégyeli a szemedbe mondani.

2010. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az Amerikát csak akkor taláta ki amikor már szakitottunk.. Azt mondta hogy ez a legjobb megoldás neki , mert otthon csak szenved....
2010. aug. 26. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is szeretném leszögezni, hogy a telefonon, e-mailben, levélben való szakítás, tehát a nem face-to-face szakítás gyerekes dolog. Felnőtt (agyilag felnőtt) ember vállalja a felelősséget a döntéseiért.

Szóval a lány csak szenved. De szeret. De jobb nélküled, akár amerikában is, de rosszul van, amiért szakított (sír, lefogyott).

Őszintén. Hacsak a kapcsolat alatt nem te készítetted ki, akkor a leányzó dilis. Van ilyen. Sokan szeretnek szenvedni. Bár furán hangzik, így van. A jövőben lehetőleg kerüld el a szenvedő típust. Jobban jársz.

2010. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok,de én szeretem a lányt,és vissza akarom őt kapni !!! szoval ilyen esetben mit lehet csinálni ??????????
2010. aug. 26. 22:08
 8/9 A kérdező kommentje:
de én keszitettem ki őt.... :((((( pedig nem akartam :((((
2010. aug. 26. 22:09
 9/9 anonim ***** válasza:

És mivel készítetted ki? Mert ez sem mindegy.

Ennek ellenére nem értem, mit akarsz egy olyan lánytól, aki nem volt képes a szemedbe nézni, amikor szakít, de ez a te dolgod.

Jó esetben, ha hajlandó vagy változtatni azokon a dolgokon, amikkel kikészítetted, lehet, hogy visszafogad.

De most szólok: aki így szakít, attól a jövőben se várj el többet. Nem bántani akarlak, de ez az igazság.

2010. aug. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!