Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység ellen mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már egy ideje együtt vagyok a barátommal, érzem és látom, hogy szeret, tényleg nem csalna meg. Ha lenne valami más lány, vagy már nem szeretne előbb hagyna el, de nem csalna meg, mert nem olyan, és én ezt tudom.


Viszont így is hihetetlenül féltékeny vagyok... Bejelölte facebookon az osztálytársa lány testvérét, aki aranyos, szép és nincs barátja. Mikor megláttam, hogy ismerősök lettek, már egyből éreztem a hasamban és a mellkasomban ezt az érzést... a féltékenységet. Tudom, hogy csak facebook, meg személyesen is biztos találkoztak már, de akkor is ezt érzem.


Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen érzésem? Bízok a barátomban, de ennek ellenére is féltékeny vagyok ilyen kis hülye dolgok miatt.


2014. máj. 30. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ne legyél féltékeny!

MERT EL FOG HAGYNI!!!! ÉS AKKOR MEGÉRDEMLED!

2014. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 lépés kussolsz. nekem bevált. Ha megcsal annyit ért mint ember...
2014. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok káposztát !
2014. jún. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!