Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ܜdv, A barátnő‘m (nem szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ܜdv, A barátnő‘m (nem szerelem, csak barátság, de nagyon erő‘s) ki fog költözni külföldre és valami felejthetetlen emléket szeretnék neki nyújtani?

Figyelt kérdés
Ti mit szerettek, fiatal lányok, így ölelés terén, elö‘lről, vagy hátulról, a derekát fogjam, vagy a hátát, erősebben szorítsam magamhoz vagy gyengéden? Köszönöm a segítséget
2014. máj. 30. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyengéden öleld meg, de én vennék a helyedben 1 plüsst is
2014. máj. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan én fiú vagyok, de még régebben mikor kiköltöztem külföldre, és páromat hátrahagytam, én kaptam tőle egy kismacit, hogy őt tudjam átölelni éjszakánként, mikor hiányzik nekem :) Szerintem ez aranyos ötlet, de ha gondolod csinálhatsz valamit saját kezűleg, mondjuk fűzz gyöngyöt, valami karkötő, vagy kulcstartó, különlegesebb is ha te készíted.
2014. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az baromi felejthetetlen emlék lesz, egy ölelés egy havertól... ne hülyéskedj már.
2014. máj. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Barátok vagytok, de többet érzel? ez nem derült ki, vagy csak barát is szeretnél maradni. Mert ha többet szeretnél, akkor jo az ölelés de elölről, hogy lássa amikor közeledsz felé így ne érje váratlanul az egész stb. De szerintem ha barátok vagytok ugyis ismered és tudni fogod mit kell tenned, ajándék mindenképp szép gesztus
2014. máj. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!