Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lány a SPAR-ban én pedig az ALDI-ban szeretek inkább vásárolni? Van így egy kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 20:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Bocs, nem szoktam ilyeneket írni, de ha ilyen hülyeség felmerül benned, akkor neked még semmilyen kapcsolatban nem lesz jövőd :)
2014. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Csomorkány ***** válasza:
Az ALDI-ban szeretsz vásárolni? És jövőről ábrándozol? Dehát az ALDI-ban minden műanyag.
2014. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Kérdező, szerintem két lehetőség van: 1. Te beteg vagy, 2. Direkt szívatod a népet ilyen kérdésekkel.
2014. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Feri1953 válasza:
100%
Egyértelmű: nincs. Egy a párkapcsolatok jövőjét az ókortól a napjainkig vizsgáló tanulmány statisztikai adatokra támaszkodva pontosan kimutatta: A párkapcsolatok kizárólagos feltétele, hogy ugyanazon helyen szeressenek vásárolni a pár tagjai. Ehhez képest az összes többi körülmény elhanyagolható.
2014. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát én csak az ilyen hülye kérdések miatt regisztráltam ide, nem akarlak bántani, de én jókat derülök rajta, hogy milyen nyugodt is az én életem, hogy nem gondolkodok ennyi maflaságon, ha emiatt már egyáltalán felmerül a szakítás, akkor jobb ha mielőbb meg is teszitek...
2014. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!