Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyen az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saruon12 kérdése:

Szerintetek szégyen az ha egy fiú a lány válán sír?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
nem a férfi is ember...
2014. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szami6 ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen az.Sőt szerintem még jó is mivel ez annak a jele,hogy megbízik benne és képes megosztani vele az érzéseit.
2014. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem szégyen miért lenne az?
2014. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem. legalább vannak érzései.
2014. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi miatt. Ha meghalt az édesanyja, akkor nem.
2014. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mert ha barátok vagyunk és komoly problémái miatt teszi akkor az a legnagyobb elismerés, amit kaphatok tőle, mint barát, mivel tudom, hogy teljesen megbízik bennem. Ha a párom tenné ezt, akkor szintén komoly indok miatt tenné, mert hát tudjuk, hogy "ők milyen kemények és erősek". Viszont ha egy srác az első randinkon egy film miatt sír, na akkor elgondolkoznék.

Ez az én véleményem, én sem vagyok sírós fajta, így idegesítene, ha ő többet sírna tőlem.

2014. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azért sír mert elfogyott a sör, akkor kivágnám.

Ha nyomós indoka van rá, akkor értelemszerűen egyáltalán nem szégyen.

2014. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer sírtam életemben egy lány vállán, akivel fél évig jártam. Együtt néztük a Halálsoron c. filmet, nem bírtam megállni, hogy ne potyogtassak néhány könnycseppet. Ő bután nézett rám, a következő napokban teljesen megváltozott, elhidegült és egy héten belül szakított, holott előtte minden teljesen rendben volt.


Nyolc éve történt, azóta horrorfilmeken kívül semmit nem nézek lány jelenlétében.

2014. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!