Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kifogom bírni?

Figyelt kérdés
A barátom kb egy hét leforgasa alatt bejelentette hogy el kell nyáron utaznia egész nyarra külföldre. Nagyon szeretjük egymást és neki is rossz hogy megy de muszáj .még mindketten kiskorúak vagyunk szuloktol fuggunk .de most jön a nyár amit vele akartam tölteni es most ugy érzem semmi remény arra hogy boldog legyek teljesen magam alatt vagyok semmi tervem barátaim sincsenek igazán .
2014. máj. 31. 20:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Már elment ...:'(
2014. máj. 31. 20:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a nyári szünetben nem mehetsz ki vele..persze a szüleid engedélyével.
2014. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem nem engednenek .Kulonben tiltanak is egymástól .Sztem ezért rangattak ki . De nagyon szeretjük egymást
2014. máj. 31. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondok: az igaz szerelem mindent kibír.
2014. jún. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!