Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Kifogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Kifogom bírni egyáltalán?

Figyelt kérdés

A barátom anyjával lakik, de kitalálta, hogy elköltözik és munkát keres magának. Ezzel nem is lenne baj, csakhogy én még nem tudnék odaköltözni hozzá mivel szüleim nem engednék. Minimum 2-3 év múlva. Viszont ő meg pont akkor szeretne kimenni külföldre dolgozni és onnan csak 3-4 év múlva jönne vissza. Igyis keveset találkozunk(heti 1x-2x). Nagyon szeretem és ő is engem, ezért biztos, hogy nem csalnánk meg egymást. Annyira szeretnék pedig odaköltözni hozzá, hiszen eltudna tartani, de igaz kiskorú vagyok. És ha kimegy akkor annyit se fogom látni, mint most :( Sajnos maradásra ugysem tudom bírni, mivel évek óta tervezi, hogy kimegy. Ott sokat dolgozna, így msn-en is csak keveset tudnánk beszélni.

Szeretem, de kifogom bírni? Mit csináljak, hogy ne érezzem majd annyira a hiányát?

17/L Ő 19/F


2010. febr. 27. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
járj egyetemre
2010. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát kislányom 17 évesen még ne akarj sehova se költözni...
2010. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bakker 17 éve vagy. legrosszabb esetben 2 évig rágótsz a srácon. kamasz szerelem könnyen jön könnyen megy (ilyenkor jön, hogy ezt tagadod és a fiút mindennél jobban szereted stb... fölösleges leírnod)
2010. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bármennyire is fáj ha szereted elengeded majd. nem hinném, hogy 3-4 év múlva is ugyanolyan lesz-e a kapcsolat. közben beleszerethetsz másba meg ő is, sose lehet tudni(még ha most ezt így gondolod)
2010. febr. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagyis dobjak el egy 5 éves kapcsolatot? Tényleg semmi esély rá, hogy kibírjam?
2010. febr. 27. 01:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy a barátod 2-3 év múlva készül kimenni külföldre. Addig még annyi minden történhet... Szerintem ezen ráérsz akkor idegeskedni,most élvezd,hogy vele lehetsz még ha ritkán is!
2010. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Megfogadom a tanácsod :)
2010. febr. 27. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, amúgy ilyen biztosra, hogy nem csal meg?
2010. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!