Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a bizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a bizalom megtört, de a szerelem nem?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, mert amit tett, az teljesen odavagott a bizalmamnak. Egy szavát sem tudnám elhinni. Azt hittem, hogy már nem szeretem, de úgy tűnik, még mindig. És iszonyatosan fáj, hiányzik. Lehet, hogy csak megszokásból ragaszkodom hozzá? De már fél éve szakítottunk. Az első két hét fájt, aztán egészen idáig úgy éreztem, hogy sikerult tovább lépnem. De megint érzem a hiányát. Elvileg ő is szeret, de szerintem már nem szerelmes, mert akkor nem viselkedett volna így. Mit tegyek? Nem szeretnék új kapcsolatot, csak megnyugvást végre. :/ L
2014. jún. 1. 00:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
3 évig voltunk együtt.
2014. jún. 1. 00:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Lécelni kell.
2014. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a bizalom már soha nem jön vissza... legalábbis annyira soha nem fogsz megbízni benne, mint mielőtt megtörtént a baj! Szóval ne nagyon csimpaszkodj belé, hanem töröld ki és soha többet ne beszélgess vele! Hiszen ha beszélgetsz Vele vagy esetleg találkoztok, úgy borzasztóan kínkeserves lesz elfelejtened.... töröld ki mindenhonnan és úgy próbálj felejteni! Hajrá! :)
2014. jún. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már rég nem beszéltünk, a találkozás is fél éve volt. És igy is ilyen hülye vagyok. :/ Pedig ő már nem szeret, legalábbis nem úgy, mint én őt.
2014. jún. 1. 00:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy: "Elvileg ő is szeret...", innen hittem azt, hogy még mindig beszéltek... :)
2014. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Amikor utoljára beszéltünk, akkor azt mondta, hogy szeret, de nem hiszem el, vagyis de, mert egy hosszú kapcsolat volt, de ha szerelmes lenne, szerintem eszébe nem jutott volna mással lenni, főleg nem a szemembe hazudni.
2014. jún. 1. 00:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Elvileg ő is szeret ? Ha ez elvileg és nem vagy benne biztos és ha feladtátok küzdelem helyett akkor nem szeretéttek elvileg igazán egymást.. Ha odavágta a bizalmat tenni kell érte h visszaszerezze ha nem tesz érte h visszaszerezze akkor nem is volt neki fontos ergo te sem... saját tapasztalat alapján tudom milyen elveszteni a másik bizalmát és h mennyire nehéz visszaszerezni.
2014. jún. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy Elvileg, mert mondta és éreztem is, de ahelyett, hogy megoldottuk volna a problémát, amiről csak Utólag tájékoztatott, hogy volt, de hogy pontosan mi is, arról még mindig nem szolt. Tehát éreztem, hogy szeret, csak azért vonom kétségbe, mert ha így lett volna, akkor nem ertem, hogy hogy volt képes majdnem megcsalni. :)
2014. jún. 1. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy majdnem? Mit csinált?
2014. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annyit jelent, hogy találkozgatott valakivel, akivel csak azért nem jött össze, mert Állítólag foglalt. Ezek után pedig mintha mi sem történt volna, jött jópofizni. A lényeg, hogy a szándék megvolt.
2014. jún. 6. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!