Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet még esélyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyünk vagy már lehetetlen lenne? . /Lent/

Figyelt kérdés

Ha valaki elolvassa annak nagyon megköszönném!


Volt egy több mint féléves kapcsolatom egy fiúval, Máténak hivták. (azért irom le a nevét hogy utánna könnyebb legyen elmagyarázni a dolgokat.)

Szóval én nagyon szerettem őt, és szerintem ő is engem. De tudta jol hogy féltékeny típus vagyok ezért folyton piszkálgatott egy csajjal, pont azzal akiről tudta hogy tőle jobban féltem őt , mert az a lány szerelmes volt belé és sokat akart vele lenni. És mindig olyanokkal "szórakozott" hogy az a lány milyen jól néz ki meg ilyenek. Persze engem is sokszor dícsért, de természetesen attól ez még rosszul esett. Többször mondtam neki hogy azzal a lánnyal hagyjon békén, de volt egy olyan rész amikor már végkép betelt a pohár, és összevesztem vele. Ennek az lett a vége hogy meg beszéltük hogy egy ideig szünetet tartunk. Ez kb. tartott 5 napig mert rám írt hogy ez így nem jó. Nekem is hiányzott ő, és én is neki. Azt beszéltük hogy nem kezdünk bele egyből kapcsolatba hanem elkezdünk újra ugyanúgy beszélgetni, és majd kialakul. Ez teljesen jól ment, mindennap beszélgettünk.

Eltelt 1 hét. ezt hallom vissza az egyik ismerősömtől hogy a Máté olyanokat kérdezgetett tőle hogy nem tud e valakit akivel lefekudhetne...

Ezt amikor megtudtam nagyon kiakadtam. Elmentem egy barátnőmmel és egy barátommal (Áron) sétálgatni. És a barátnőm felszólal hogy ugysem merem megcsokolni az Áront. Magamban éreztem egyfajta "bosszúvágyat" és azt gondoltam hogy: hogyha Máté is tudna mással lenni, akkor én is. Ezért adtam Áronnak egy szájra puszit... De közben ugyaúgy a Mátét szerettem, és végig rá gondoltam. Szóval nem jelentett nekem semmit.

És most ez az Áron, elmondta a Máténak hogy mi történt. És Máté azzal jött hogy csalódott bennem. Amikor nem is voltunk együtt meg semmi. És amikor együtt voltunk akkor semmilyen fiura rá se néztem.

Ő meg akkor is istenítette azt a lányt amikor velem volt.

De azt tudom hogy ez egy nagy hiba volt . És beszélni szeretnék vele. És a bizalmát visszanyerni..


Mit mondhatnék neki?



Előre is nagyon szépen köszönöm !!



2014. máj. 25. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hülye voltál, ha nem csinált semmi akkor miféle bosszú az, hogy te meg csinálsz?
2014. máj. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hagyjátok békén egymást.


Féltékenység egy nagy fegyver, engem is az tett tönkre. Így kezdődött mint nálad aztán ez már nem csak szájra puszin hanem szexen is folytatódott, sőt annál durvábbak is történtek.


Jobb ha ti ebbe nem léptek bele, ez csak jó tanács. Nem fog menni az amit te akarsz.

2014. máj. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...:):/
2014. máj. 25. 02:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Esélyetek még lehet, de ehhez meg kell változni drasztikusan mindkettőtöknek. Majd most kiderül mennyit ér nektek ez a kapcsolat.
2014. máj. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mérlegeld h megéri e ha úgy döntesz nem akk lépj tovább.Ha szeret akk megkeres és próbálkozik hha nem akk már továbbléptél ;) sok sikert a döntésedhez :)
2014. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én úgy érzem hogy nagyon megéri nekem bármeddig várni.

És tovább fogok küzdeni érte

Köszönöm!:)

2014. máj. 25. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Frankó kis kapcsolat! Ti egyáltalán nem szeretitek egymást. max. bemagyarázzátok magatoknak! ja igen és jöhet a lepontozás :D
2014. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki más nőt/fiút emleget egy kapcsolatban (még ha cska heccből is), az igazából nem szerelmes, legalábbis nem őszintén.


Én biztos hagynám a srácot, felőle inkább fellángolást érzek,mint őszinte szerelmet. Szerintem is felejtsd el, ne küzdj egy olyan srácért, aki nem becsül meg Téged eléggé...

2014. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!