Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatom meg, ki az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, ki az, akinek valóban hiányzok és fontos vagyok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Úgy nem csak a párkapcsolatomra értem, mindenkire, családtagokra, barátokra. Kételkedek az emberek érzéseiben, cselekedeteiben, szavaiban, hogy mennyire valódiak és igazak. Nem tudok megbízni senkiben 100%-ra. Az életben megtanultam, hogy csak magamra számíthatok igazán és minden kemény élethelyzetben magamnak köszönhetem, hogy felálltam.


Milyen módszerrel deríthetném ki, hogy ki(k) az(ok), aki(k) tisztességes szándékú, érdek nélküli, igaz ember(ek) és valóban szeretnek és fontos vagyok nekik?


Lehet furcsa kérdés, meg nem is ebbe a kategóriába tartozik, de írjatok légyszi!



2014. máj. 6. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
én megérzem ki ilyen, amúgy nincs rá tudományos módszer
2014. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aki a bajban és minden helyzetben melletted áll és segít, annak tényleg fontos vagy
2014. máj. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, egy pár napra ,,kivonnám magam a forgalomból" és háttérbe szorulnék, facebook fiókomat is felfüggeszteném (amúgy is tökreteszi a valódi kapcsolatok varázsát). És aki keresne pl telón, annak biztos hiányoznék.
2014. máj. 6. 17:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod, hogy felfüggeszted a fb-det, de emiatt csak a nagyon közeli barátok fognak keresni, már ha fognak. Vagy ha nem, mert pl éppen elfoglaltak akkor meg azt fogod gondolni, hogy leszarnak, közben lehet hogy tökre nem is úgy gondolják csak épp sok dolguk van és észre se veszik azt az 1-2 napot. Az a baj, hogy tökéletességet vársz el másoktól, de senki sem tökéletes. Te sem fogsz soha egy kapcsolatot 100%-ban önös érdek nélkül ápolni, mert ilyen nincs, ha tetszik ha nem, ilyen az emberi természet, azért jönnek létre a csoportok és a barátságok, mert ezzel kölcsönösen jól jártok.

Nincs arra módszer amit kérsz, ezt csak az idő árulja majd el, vagy amikor bajban leszel, de ne akarj bajt magadnak csak azért hogy megtudd kire számíthatsz. Egyedül születünk a világra és végül egyedül is halunk meg, hiába fogják közben a kezünket, való igaz hogy csak magadra számíthatsz végső soron, senki sem fogja élni az életedet helyett. De ha szerencsés vagy találsz olyan embereket aki a társaid lesznek az út során.

Te csak tedd meg a saját részed a dologból, legyél segítőkész a barátaiddal/szeretteiddel, többet úgysem tehetsz. Vedd észre ha kizsákmányolás áldozata vagy, és kerüld az ilyen embereket. Idővel fogsz találni olyan embereket, akikben feltétel nélkül meg tudsz bízni, csak ne zárkózz be előlük!

2014. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!